Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy fiúba, mert tök kedves volt velem, és amikor ő ezt még nem tudta tökre sokat beszéltünk, hülyültünk. Amikor megtudta h szeretem utána is jó ba voltunk sőt sokkal jobban elvoltunk, de mikor megkérdeztem tőle h kit szeret mást mondott. Ezután 1 hónap eltellett h nem keresett, sose írt vissza teljesen meghülyült. Mikor újra taliztam vele gorombán beszélt (és me

ég mindig úgy), de már vissza ír és én szeretném ezért elfelejteni de nem megy, és azt is szeretném tudni h vajon mért viselkedik így.



2014. szept. 13. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Lány vok
2014. szept. 13. 16:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azért viselkedik így,mert egy köcsög bunkó! semmilyen módon ne keresd a társaságát és eszedbe se jusson írni neki!
2014. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Sztem el is fogom sőt biztos el fogom felejteni
2014. szept. 13. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából senkit sem lehet egy csettintésre elfelejteni. Az elképzelhető,hogy találsz egy kedves embert,vagy egy régebbi barátoddal sok időt töltesz és sokat beszélgettek, akkor az ő társaságát fogod már csak kívánni.


Sajnos azért viselkedik így,mert ő valóban mást szeret. Én semmi esetre sem keresném. És letiltanám,ha van rá mód. Ha nem veszel róla tudomást,az hatásos lesz.

2014. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok

Nagyon köszi

2014. szept. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!