Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkál? (hogy kezeljem? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál? (hogy kezeljem? )

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy haverja. Évente kb 3szor találkozunk olyan buliban, vagy kiránduláson, ahol barátnők is vannak.


Ilyenkor a többiek előtt folyton megjegyzéseket tesz rám.

Pl: Sohasem bírta az ilyen, lányokat (mint én).....Vagy: túl kicsi a mellem... Vagy: minek van rajtam ilyen ruha ... Vagy: mi ez a kellemetlen szag? (a mikor felém szimatol)... Vagy:jobb is ha nem ülök az asztalukhoz... Vagy: Csak idő kérdése, h vége legyen a pasimmal... Vagy: Nagyon pénzéhes vagyok...


Sokszor elsírom magam, mert annyira megbánt (persze nem rontom el a bulit hisztivel, mindig elvonulok, h ne lássák). Egyszerűen olyan dolgokkal bánt, amiről nem tehetek, vagy olyanokkal, ami nem is igaz.


Rajtam kívül mindenkit elfogad maga körül. (Vagy legalábbis a háta mögött beszéli ki.) Engem meg nyíltan, szemben aláz.

Nem vagyok sértődős, próbálom elkerülni. Tiszteletben tartom a véleményét. Csak értetlenül állok előtte.

Hogyan kezeljem? Főleg, h amikor kettesben vagyunk jókat beszélgetünk.



2014. szept. 13. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg pontosan milyen baja van veled? Azon kivul hogy egy bekepzelt majom! A baratod ilyenkor nem vedd meg nem szol vissza a baratjanak?
2014. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legésszerűbb, ha levegőnek nézed. Az ilyenek az dühíti a legjobban.
2014. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A pasim azt mondja, h ne vegyem fel, csak a pia beszél belőle. (Bár annyira nem részeg sohasem. Mondjuk én sem akarnám elrontani a többiek jó hangulatát egy veszekedéssel.


Nemrég voltam akkora marha, h felköszöntöttem a névnapján. Azóta azt mondja, h rá akarok mászni, mert neki több a pénze.


Ennél többször nem akarok vele beszélni.

2014. szept. 13. 18:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, h néha odajön amikor egyedül vagyok, és agyba főbe dicsér.
2014. szept. 13. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

agyatlan gyökér-.-

Hát én a helyedben négyszemközt jól megmondanám a magamét neki aztán kész ;)

2014. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!