Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így saját családom sem lesz soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így saját családom sem lesz soha?

Figyelt kérdés
Lassan abba a korba jutok, mikor már lassan családalapításra kéne felépíteni egy kapcsolatot, de értelmes, tartós kapcsolatom sem volt soha, így kb. elsőre meg kéne találnom azt, akivel családot alapíthatok. Erre ugye pedig szinte semmi esély... Akkor családom sem lesz már?
2014. szept. 13. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a hozzáállásodon kellene változtatnod.
2014. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit?
2014. szept. 13. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd én 29 évesen ismerkedtem meg egy 24 éves lánnyal, se ő se én nem akartunk gyereket, és nem is lett.

Egyáltalán nem kötelező sem a gyerek sem a házasság.


Ahhoz h 2-en leéljétek az életeteket ahhoz mindez nem kell.

2014. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Nem szeretnék se majd' 40 évesen szülni, se olyannal családot alapítani, akivel nem töltöttem el előbb pár évet, hogy tényleg kiismerjem. Ha az eddigi "sikereimet" tekintjük, akkor már az is csoda lenne, ha VALAHA találnék valakit, nemhogy még időben...
2014. szept. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!