Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy ennek vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ennek vége lett mielőtt elkezdődött volna?

Figyelt kérdés

Ezt a dumát már túl sokszor hallottam, szerintetek is azt jelenti, amire én gondolok?


Valami olyasmi, hogy "az elején mondta , nem feltétlen akar beleugrani semmi komolyba, és úgy érzi mégis ez lett, , majd alakul... "


Nekem ez nagyon úgy hangzik, hogy hagyjuk a fenébe... azazhogy ilyenkor van ez a blabla, aztán meg felszedi valaki...


Javítsatok ki, ha tévedek, illetve ha valaki úgy érzi, hogy tényleg csak várni akar, de tapasztalatok szerint ebből még jó nem származott. Tény hogy volt egy randi, meg már egy évvel ezelőtt is volt valami ilyesmi, de akkor is a lerázós szöveggel jött. Akkor most én lennék a lelki szemetes láda?


25 F


2014. szept. 13. 21:58
 1/1 anonim válasza:
nem feltétlenül lenne ez lepattintós szöveg , szerintem inkább bizonytalan , és elveszett az a lány aki ilyet mond , szerintem 2 lehetőséged van , 1. megpróbálod vele tovább és a végén lehet hogy tényleg ellök magától téged , de már nem a sablon "kíméletes" szöveggel , a 2. hogy te nem mész többet utána , és keresel egy másik lányt , aki talán ugyan-úgy tud érezni mint te ... [ a kíméletes szót azért raktam ""-be , mert minden lány valamiért azt hiszi , ha hülye kifogásokat mond , azzal nem fog neked annyira fájni ... lányok üzenném : NE HIGGYÉTEK HOGY AZ JOBB , ÉN SZEMÉLY SZERINT INKÁBB HALLOM AZT , HOGY "ÉN NEM ÍGY ÉRZEK" VAGY "NEM AKAROK VELED LENNI" , MINT HOGY "NEM LEHET MERT ..." ( ÉS JÖN VALAMI SABLON SZÖVEG , AMI NEM IS IGAZ )
2014. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!