Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes felfogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes felfogni, hogy vége?

Figyelt kérdés

18/F


Először is leszögezném, hogy nem volt köztünk semmi, én szimplán csak többet éreztem egy lánybarátom iránt... Sors iróniája, hogy nem is olyan rég ezt a kérdést tettem fel ide... Akit érdekel: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Na most az a nagy helyzet, hogy a kérdésem kiírása óta minden megváltozott. Voltam egy buliban, pedig nem szokásom ilyen helyekre járkálni, ahol "a kiválasztottam" is ott volt. Hát finoman fogalmazva csalódtam benne.

Nekem egy teljesen normális arcát mutatta, tényleg éreztem, hogy összeillünk, az érdeklődési körünk megegyezik, ő ugyan szereti az ilyen bulikat, de váltig állította, hogy "ő aztán rendes lány", nem csinál semmi rosszat stb.

Kiderült, hogy más véleményünk van a rendes lány definícióról.

Csinált ő abban a buliban mindent; cigi, elképesztő mennyiségű ivászat, fű, mindezt egy igazi paraszt társaságban. És ami a legfájóbb pontom, kavart is egy sráccal, pont előttem, igaz, csók meg semmi ilyesmi nem volt (nem láttam...), de így is egész este egymáson lógtak. Azt hittem megdöglök.


Szóval most itt vagyok, most az egy dolog, hogy azt hittem, hogy lehet valami közöttünk, aztán örülhettem, ha a buliban egyáltalán felismert, van ilyen. De olyan szinten becsapva érzem magam, hogy az hihetetlen. Azt hittem, hogy ismerem, remekül megvoltunk együtt, végre egy rendes lány, erre kiderül, hogy végig egy "árnyképet" kergettem. Pofáraesés.


De ami még ennél is nagyobb poén, hogy lassan már én érzem magam szarul, hogy nem beszéltem a lánnyal már napok óta és bunkózok vele. A szívem szakad meg kb., de most mit tehetnék? Teljesen meglágyultam, megbocsátanék neki, de tudom, hogy felesleges, hisz nem is ismerem ezt az igazi énét, plusz ugye én máshogy érzek iránta, mint ő irántam.


Valaki okos írhatna valami tanácsot, mit tehetnék szerintetek?


2014. szept. 6. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van jó és rossz oldala. A kérdés az, hogy melyikre koncentrálsz. Valószínűleg ő is találna benned, vagy bármelyikünkben olyasmit, ami számára csalódást okozna.
2014. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!