Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted gáz lenne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted gáz lenne ha egy 28éves f és 18éves l együtt lenne aki most 22 éves és njr gondoltam és majd ha 18 leszek kiszeretnék menni hozzá és találkozni njre de ha tetszenék neki és én lennék 18 és ő 28éves és járnék vele sok lenne a korkülönbség?

Figyelt kérdés
szerintem nem :)

2014. szept. 13. 22:34
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Nem gáz a nagy korkülönbség. De ne áltasd magad Neymar az enyém :b
2014. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
hát ne haragudj akár ki is vagy de neymar csak az enyém senki másé :DD
2014. szept. 16. 23:49
 13/24 anonim válasza:
Nem lesz egyikőtöké sem. Szimplán azért mert soha nem fogtok találkozni. Hogy gondoltátok ti ezt? Fogjátok magatokat kimentek Brazíliába azután találkoztok vele és összejöttök? Pfff... Még ha találkoznátok is vele akkor is csak egy rajongók lennétek a sok közül és nem is emlékezne rátok.
2014. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
hát igen valahogy igy gondoltam és szerintem emlékezne az egyik rajongójára mert nem hülye gyerek !!! miért most mi azzal a baj hogy ki fogok menni hozzá meg már elkezdtem tanulni a portugál nyelvet szóval én ezt teljesen komolyan gondoltam!!! :)
2014. szept. 18. 16:45
 15/24 A kérdező kommentje:
de a tiéd sem lesz az is biztos :DDD
2014. szept. 18. 16:46
 16/24 anonim ***** válasza:
- hát persze, mert az enyimemée
2014. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Tudod mi a különbség közöttünk? Én csak úgy tudok álmodni hogy alszom míg te ébren is csak álmodozol.
2014. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Ja és képzelem milyen jól mehet a portugál. Ugye tanárod is van?
2014. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szia. Először is. 3x kellett elolvasnom a kérdésed. Mire kitaláltam rájöttem, hogy nem vagy teljesen komplett. Semmi képpen nem jöhetnétek össze. Egy az, hogy ő addigra mire te 18 leszel már bőven házas lehet. A másik: 18 évesen erre a hülyeségre már csak nevetve fogsz visszagondolni. Tapasztalat. Kérlek ne ámítsd magad ilyen képtelen dolokkal. Ha mostmég hülyének is nézel késöbb rájössz, hogy igazam volt.
2014. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
veled fog majd osszejonni? álmodban sem! addigra már rég házas lesz.és egyszeri találkozás után gondolod beléd szeret vagy mi?-.- az nem ugy van hogy kimész és akkor tali puszi meg minden. ugy orzik a hotelekbe őket
2014. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!