Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 23 éves fiúnak tetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves fiúnak tetszhet egy 16 éves lány? Járhatnak együtt? Nagy a korkülönbség, mármint érettség miatt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem, szerintem nagyon is jó ez a különbség, mert a lányok hamarabb érnek! :)
2014. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, ez a hamarabb érnek marhaság... mégis miben? És még ha igaz is, semmilyen biológiai alapja nincs, hogy 23 éves korában általánosságban ne érnék már utol a fiúk a kortárs lányokat.


Ha egy fiú 23 évesen még 16 éves lányokat hajkurászik, akkor valószínűleg éretlen még a kortársaihoz (vagy legalábbis úgy érzi magát) és/vagy nem jön össze neki korabelivel. Fiatalabbal könnyű, mert a 16 éves lány ettől "hűde menő" és "hűde érett" lesz, de legalábbis ezt hiszi magáról, és ha nem is vallja be, presztízs egy ilyen idős fiúval járni, legyen bármekkora balek.

2014. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem igen. nekem a 21-16 is sok, nem h a 23...
2014. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

megismerkedtem egy22éves fiúval

én is tetszem neki, mondta is, de mindig kihangsúlyozza, hogy túl kicsi vagyok

pl: "ha nem csak 16 éves lennél, most megtáncoltatnálak azon a parketten"

Nekem nagyon bejön a srác.de szerintem is kicsit nagy korkülönbség

2014. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha a srác teljesen normális, azaz nem akar majd szexet és ilyesmit (idő előtt)? Ha elhív a srác randizni, akkor ne is menjek el vele, mert fiatal vagyok hozzá? (igen én vagyok a lány)
2014. aug. 20. 16:00
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Az első kapcsolatomnál pont ez volt a felállás. 4 évig voltunk együtt. Még őt sem tartottam elég érettnek szakításunkkor sem, 27 évesen. Egy nálam 17 évvel idősebbre cseréltem.
2014. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok és 23 éves barátom van, bőven állíthatom, hogy hozzám képest nagyon gyerekes felfogású! Nem rég beszéltem egy 31 éves pasi ismerősömmel, azt mondta, hogy huszon éves kora elején nem tudott felnőtt módjára gondolkozni, majdnem el is rontotta akkor az életét. Csoporttársam, aki 22 éves és fiú, a nők nagy ívben elkerülik, mindig besorolják barát szférába, mert kapcsolatra nem érett még meg. Barátom haverja 21 éves, volt eddig 2 nője, hozzáállása: "Nesze itt Neked egy kóró szülinapodra, mehetünk dugni már?" na és ezt mind előttünk... 27 éves pasi ismerősömet mintha kicserélték volna, amikor még fiatalabb voltam, egy nagy baráti körbe tartoztunk, hát mondanom sem kell, halálra nőzte magát, partyzott, most meg van egy gyönyörű felesége, éppen várandós és a pasi nagyon megbecsüli... Soroljam még? :D
2014. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Akkor sem, ha a srác teljesen normális, azaz nem akar majd szexet és ilyesmit (idő előtt)?"


- Ezt ugye Te sem hiszed el? Egy 23 éves férfiról van szó.


"Ha elhív a srác randizni, akkor ne is menjek el vele, mert fiatal vagyok hozzá? (igen én vagyok a lány)"


- Ha el tudod fogadni a gondolatot, hogy apárod kissé későn érő típus, akkor semmi gond sincs, nem beszélnélek le róla. Én is ilyen voltam, de el kell fogadni az igazságot.

2014. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még, ha valaki tud valamit:)
2014. aug. 20. 16:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok.
2014. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!