Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány százalék az esélye hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalék az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
27.én megjött, 30-án pedig lefeküdtem a barátommal, de hála az óvszergyárnak és a mi figyelmetlenségünknek, az óvszer kilyukadt. Azonnal elmentem wc-re és az ondó belém kerülése után nagyrészt távozott. Már 4 napja ennek, és nem volt keret esemény utáni tablettára. Azóta is minimálisan menstruálok. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? 17/L
2013. jan. 3. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
így vérzés közben nullához nagyon közeli
2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Milyen gumit hasznaltatok? Van esély a terhességre menstruacio alatt is, kevesebb de előfordulhat az ondot pedig úgyse sikerült rendesen eltávolítani VAN RÁ ESÉLY
2013. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valami szart mert csak azt árulták.. ilyen pillangó volt a doboz elején és bordázott volt és türkiz színű. Valami Romantic vagy mi.De kaptam tippet hogy a Durex és a Mascular a legjobb
2013. jan. 3. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
16,4%
2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
XD köszi:D
2013. jan. 3. 17:24
 6/9 anonim válasza:
Valószinűség számításaim szerintem olyan 28.37% biztos hogy terhes leszel. csak is durx abbol is a szürke a masculan is szar nálam elszakadt.
2013. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azóta még mindig van barna, szval savas vagy milyen, de azt mondták hogy akár 2 nap után is érezhetem ha terhes vagyok, és eddig semmit sem érzek, sőt teljesen jól vagyok. Azt is mondták hogy elvileg menstruáció után 1 hétig vagy 15 napig nem nagy az esélye a terhességnek.
2013. jan. 3. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
50-50. vagy igen, vagy nem. Több variáció nincsxD
2013. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha beled ment 50-50% de nehez teherbeesni! a megeredt pete beagyazodasnak is 20-30% eselye van. Szerintem ne parazz ra. Ket het utan teszt aztan puszi! :)
2013. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!