Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek megtörni másokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek megtörni másokat, lélekben. Gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egy lány elutasított, pedig szerettem, szeretem megtörni őt, úm. a nyugalmát folyton felkavarni, tönkretenni. Gonosz vagyok?
2010. jan. 19. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még nem gonosz :) majd kinövöd...

találj magadnak más elfoglaltságot!

2010. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Mi a technikád?

HELPer

2010. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A legjobban azzal bünteted ha Te is jól leszarod a fejét :)

Mert ennyit érdemel kb az illető. Am is magaddal b@szol ki ha elkezdesz szívózni. Semmi értelme sincs, majd egy idő múlva megbünteti a tettéért a sors, hogy kihagyott egy ilyen lehetőséget, de arra évek múltán jönnek csak rá :). Akkor meg már rég boldogabb leszel egy másik lánnyal, és még lehet sajnálni is fogod ..... :)

2010. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
15:39 de ismerős vagy nekem !
2010. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
haha, nekem is a lelki terror a fegyverem :D és már egész jó vagyok benne. sajnos az élet nem áldott meg 2 méteres magassággal és hatalmas izomtömegekkel, viszont megáldott pengeéles ésszel és pszichopata hajlamokkal rendelkező lélekkel. jobban tönkre tudom tenni az embereket mintha megverném őket. hahhahaha és még élvezem is :D ja igen vannak ilyen gonosz emberek :P
2010. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki érti. ;)
2010. jan. 19. 16:09
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem ti csak szánalmas vesztesek vagytok és ezzel a "terrorral" ellensúlyozzátok :D ;)
2010. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jobban jártok ha WOW-oztok... én az ilyeneket első beszólásnál leütném :)
2010. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nyomorultak. Mit kompenzáltok ezzel? Emlékeztek Hitler bácsira? Neki is kisebbségi komplexusa volt ám.
2010. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Inkább csak szánalmasnak mondanálak,gonosznak nem. Meg gyerekesnek. A te bajod,a te hisztériád nem másé..
2010. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!