Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is r1banc vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is r1banc vagyok ha egy sátorban aludtam egy fiúval? 16/L

Figyelt kérdés
Volt egy tábor a nyáron ahol utolsó éjszaka egy olyan fiú (ő is 16 éves volt) sátrában aludtam akivel a táborban találkoztam először. De nem történt semmi csak aludtunk. De másnap mégis az összes lány azzal jött h mekkora ribi vagyok :/ a fiúval egyébként nem tartom a kapcsolatot mert 250km.re lakunk egymástól :/
2014. szept. 14. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Irigykedtek rad
2014. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,érthető, hogy ezt mondják, de szerintem csak ribi, aki belülről is az... A szex mindenki magánügye, én is volt olyan, hogy első randin pl már a pasinál aludtam... Mégsem vagyok olyan, hogy fűvel-fával lefekszem! Nem gáz a dolog...
2014. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is féltékenyek voltak, ebben a korban ez érthető is
2014. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek.

vágj vissza, és mond meg, hogy a gyerekek irigykednek, a nők pasiznak :D

Egyből kiakadnak meglásd :)

2014. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez inkabb tolerancia es rugalmassag, a fiu oldalarol nezve is.
2014. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok ember magából indul ki, hogy ő mit tenne a sátorban. ;) Ez téged ne befolyásoljon, valószínű ők a csitrik.
2014. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

azt egyébként tudnotok kell h a fiú elég nyomulós volt és minden este rá akart venni h nála aludjak és a többiek ezt érthették félre. De amúgy a fiú is tudta h csak aludni fogunk és nem is akart mást.

2014. szept. 14. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor megsem volt elegge nyomulos, ha vegig tudtal aludni. Vagy csak olyan melyen aludtal, hogy nem tudsz semmirol. 😊
2014. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, nyugi.
2014. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!