Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez csak barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak barátság vagy több?

Figyelt kérdés
van egy srác osztálytársam akivel nagyon jóban vagyunk. szünetekben mindig viccelődik,ölelget,átkarol és ha teheti mellém vagy a közelembe ül.folyamatosan szívatjuk egymást és próbáljuk idegesíteni a másikat.ha megy valahova és ott vagyok mindig kéri h menjek vele(vagy csak elkap és magával húz:D) 15/L
2014. szept. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igazabol nem lehet tudni... nekem is van egy olyan fiu barátom akivel nem rég lettem joba és puszit ad meg ilyenek de elvileg csak barátság vagy nem ki tudja.. szóval a te esetedben sem lehet tudni hogy csak egy barátot akar, aki megérti vagy többet.
2014. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 évesen is van ilyen barátom :D Nem egyértelmű a helyzet. Nála ez nem jelent semmit, csak barátságot, nálatok előfordulhat, hogy többről van szó, de nagyobb összegben nem mernék fogadni rá.
2014. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint előttem is írták, változó, de azért nekem van egy erős olyan érzésem, hogy több. Főleg, ha nem ismeritek egymást nagyon rég óta / mélyen. Fiú válogatja, de általában (kisebb korban főleg) aki tetszik, azt sokkal inkább szivatjuk, meg az összes egyébből az derül ki, hogy folyton hozzád akar érni, ami meg végképp nem a barátság jele. "ölelget,átkarol", "vagy csak elkap és magával húz:D"

Hajrá ;)

2014. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:D már egyre biztosabb,hogy részéről többről van szó, ugyanis egyik barátnőm(nem beszéltem vele előtte a témáról) közölte,hogy "hú de nyomul rád! nagyon bejössz neki!"
2014. szept. 21. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!