Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már párkapcsolat, szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már párkapcsolat, szerelem?

Figyelt kérdés

Nagyjából 10 hónapja tart az alábbi helyzet. Nagyon sokat beszélgetünk, találkozunk (hetente 4-5 alkalommal minimum). Az utcán kézen fogva sétálunk, vagy úgy, hogy átkarolja a derekamat (vagy én az övét). Gyakran összebújunk filmezéskor, van, hogy csak úgy, vagy csak īgy beszélgetünk.


Mindig nagyon várom, hogy lássam. Mielőtt találkozunk, nagyon ideges vagyok, miután meglátom, ez elmúlik, és helyette nagyon boldog vagyok.


Már nem egyszer csókolóztunk, de egyikünk sem mondta a másiknak, hogy szeretlek.


Szóval mi lenne ez??



2014. szept. 15. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nem párkapcsolat és főleg nem szerelem kategória.
2014. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen.. :)
2014. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ez szerelem. Hiányzik és mindig rá gondolsz; ha lehet mindig együtt vagytok, együtt csináltok programokat... Mi más lenne, ha nem szerelem? Az hogy nem mondtátok még ki a "bűvös szót" még nem jelenti azt, hogy az a 10 hónap semmi nem volt... De jobb később mint soha, holnap mondd el neki, hogy szereted. :)
2014. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerem párkapcsolat számít szereted Igen kedveled Igen bármit megtennel érte Igen akkor nem azon az egy nyavat szon fog múlni szerintem az h szeretek valakit nem abba nyilvánul meg h folyton mondogatta hanem abban h segítek neki bármit Megteszel neki
2014. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!