Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire fontos a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a nőknek hogy a férfi legyen tehetős? És miért undorító szövegekkel fejezik ki? Egzisztencia, meg céltudatosság, meg ambíció?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ,hogy tehetős legyen ,de ha a későbbiekben családot is akarnak alapítani ,akkor legalább átlag szinten tudja eltartani a családját !!! Lehessen rá számítani ,ne a szülőkhöz kelljen fordulni pl ..hogy nincs pénz pelenkára stb .. Egy normál életszínvonalat biztosítson !
2014. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a céltudatosság és az ambíció abszolút nem anyagi téren értendő, amúgy nem várok el egy pasitól se többet mint magamtól (anyagilag, végzettségben), de a pasik nagy részének ez is teljesíthetetlen (könnyebb másokat hibáztatni meg engem válogatós libának mondani mint elfogadni a dolgokat vagy tenni a boldogulásért). Te pedig csak hőbörögni akarsz kérdező a kérdésed is provokatív általánosító és ostoba. Amúgy mindenkinek más a tehetős, nem minden szól ellenetek vagy megy ki a ti megalázásotokra, van akinél a pénz más értéket képvisel.
2014. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
"Csóró" vagyok egy gyermekkel, de nem segédmunkás, hanem normál dolgozó nő, végigdolgoztam anno másokkal ellentétben a főiskolás éveimet is a diplomámért, de azért az már kiveri nálam is biztosítékot, hogy nem álmodozhatok csórón arról, hogy a leendő páromnak legalább jobb élete legyen, mint nekem volt / van? Ja és ahhoz nem kell mérnöknek lennie. Az eredeti kérdésedre válaszolva már a férfiaknak is fontos a másik fél anyagi helyzete, mert több olyan első randin vagyok túl, ahol a fizetésem és a vagyonom volt a téma, amit meghallva a férfiak szinte csak el nem küldtek a fenébe, hogy ilyen anyagi helyzettel ne keressek társat. Tehát álmodozni csak szabad még a csóróknak is. 32N
2014. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Számomra fontos, hogy a párom hasonló anyagiak között legyen mint én.Próbáltam már csóróbb pasival összejönni,de kiábrándultam,amikor neki fontosabb volt az új telefon,sokadik cipő és nekem egy vacsorát sem tudott volna kifizetni.

Tehát az sem feltétlenül jó sajnos,amikor a nőnek van pénze,és nem talál olyan pasit,akinek szintén van elég.

2014. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nőnek ilyet nem neveznék,egyébként meg mert ennyire képesek.Ez nekik az élet.
2014. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 bumbi02 ***** válasza:
74%

Kérdező, nyiss ki pár értelmező kéziszótárt, és olvass utána az ambiciónak, és céltudatosságnak, és akár az egzisztenciának is.


Az, hogy valaki ambiciózus vagy céltudatos nem azt jelenti hogy gazdag, és tehetős. Az hogy valakinek biztos egzisztenciája van, nem azt jelenti hogy gazdag, és tehetős. Hanem azt, hogy biztos az egzisztenciája. És nem minden gazdagnak biztos az egzisztenciája, nézzük pl az olyan eseteket, ahol a gazdag ember, beleszületett a gazdagságba, és nem az ő tudása, munkája áll mögötte. Ha az anyagi háttere elveszik, nem lesz soha többé gazdag, mert nem tudja hogyan is kell azt felépíteni. (pl egy gazdag szerencsejátékost, akinek a szülei gazdagok, ő meg élvezi, nem mondanék se céltudatosnak, se ambiciózusnak, se biztos egzisztenciával rendelkezőnek)

2014. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon nem ez az élet, én szeretek megdolgozni azért, amim van, és ami a legfontosabb, hogy nem szakmám van, hanem HIVATÁSOM. Simán meg tudok állni a saját lábamon.

Szerintem jogos, hogy pont ugyanezt várom el egy pasitól, és nem azt, hogy én tartsam el őt, vagy, hogy egy passzív szerencsétlen legyen, aki megragad egy szinten, és soha nem akarja kihozni magából a maximumot.

Nem várok el gazdagságot, az elvi kérdések sokkal fontosabbak.

2014. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!