Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek szerelmes lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek szerelmes lenni? Hogyan lépjek ki ebből hogy ne sérüljünk?

Figyelt kérdés

Nagyon kényes ez az egész ügy! Szakítás után állok, megismerkedtem valakivel, akivel kicsit örömet okoztunk egymásnak. Azt hittem nincs senkije, és később kiderült hogy van.

Az első együtt lét annyira jól sikerült hogy ezt még utána kétszer megismételtük körülbelül 5 nap leforgása alatt.

Mindennap találkoztunk szinte 1 nap kivételével.

Azt hittem hogy érzelem mentes lesz, de mikor kiderült hogy még sem szingli már nem kellett volna vele többet találkozni, de nem így cselekedtem. Állandóa sms-ezgetés, találkozás, jó beszélgetés, nevetgélés és nagyon jó szex, úgy érzem hogy ez hozzá fog láncolni.

Még nem vagyok az az igazán szerelmes, de nem is szeretnék. Nem akarok osztozkodni, harmadik lenni és egy gerinctelen féreg.

Hogyan hagyjak fel vele...??

Ő nem szerelmes a párjába, nem is volt, nem én vagyok az első nő akivel megcsalja mint kiderült.

Elvileg előző nők kiölték belőle a szerelmet, de én még is úgy érzem hogy hiányzom neki. Csak ő is azt érzi amit én éreztem a kapcsolatomban, az volt számomra egy biztos pont, az volt nálam is ami nála hogy nem akarok már senkivel megismerkedni, jó nekem így ahogy van stb stb stb.(mondjuk megjegyzem én máshogy döntöttem, én a szakítás mellett döntöttem végül)

Ő közben ír olyan dolgokat nekem hogy néhány nap alatt több oda figyelést, ölelést és "szeretetet" kapott tőlem mint eddig bármelyik nőtől.

A nézésünk ha egymásra nézünk szinte szikrázik.

Bár én örülnék ha a párom lenne, de nem lesz, egyrészt mert sok minden össze köti a barátnőjével, meg a lánynak munkája van, esetleg ha szakítanának akkor el kellene költöznie albérletbe és nem akar neki ilyen szinten fájdalmat okozni,meg van egy vállalkozása a fiúnak ami a lány nevén fut, meg a fiú autója is a lány nevére került így nehéz lenne ott hagyni ezt a 3 éve tartó kapcsolatot. Egyébként 24 éves a fiú én pedig 22


2014. szept. 16. 13:44
 1/3 csabika1971 ***** válasza:

Most őszintén? Gusztustalan vagy! Tudod, hogy van felesége, stb, és ráadásul nem te vagy az első a sorban (bár ezt mellékesnek tartom).

Nem igazán váltál szimpatikussá a szememben.

2014. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sose értem miért kell félrekefélni, egyértelműen Ő a hibás, te meg ne hagyjad magad kihasználni.


Én a most már exemet a barátjától szerettem el (nem keféléssel, az csak miután összejöttünk volt, csak h en legyek elszemetezve) és végül is én neki csak egy dobbantó voltam, hogy majd összevissza keféltesse magát mindenkivel.


Szóval egy a tanulság, azt akinek kapcsolata van békén kell hagyni, mert jobb esetben csak a kapcsolatuk sérül és te nem.

2014. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csabika1971 ***** válasza:

Ja mert a nő nem hibás abban, hogy továbbra is szétteszi annak a férfinek a lábát akiről már tudja, hogy kapcsolatban él? Ez jó nagy baromság!

Mert igenis ő ugyan olyan hibás, addig én nem bonyolódok szexbe egy nővel míg nem tudom, hogy mögötte nincs senki. Még akkor sem ha tudvalevő, hogy csak egyszeri alkalom lesz. Ezt alap emberei műveltségnek és nevelésnek tartom férfi és nő között. Akármelyikről is beszélünk.

2014. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!