Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerelmes lettem a nevelőapámb...

Szerelmes lettem a nevelőapámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először nem bírtam, mert úgy éreztem kitaszítja apát a családból, de utána egyre többet voltam vele és beleszerettem. Így még nem éreztem senki iránt. Mit tegyek?? Mondjam el neki??

2014. jún. 15. 15:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
hany eves vagy? Egyebkent meg szerintem ebbol semmi jo nem sulhet ki...
2014. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Nyári szünet van már??
2014. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem biztos hogy szerelemről van szó. Biztos hiányzik apukád valamilyen szinten és próbálod őt pótolni, illetve a nevelőapukádat is megkedvelted, ott a sok együtt töltött idő, de talán csak emberileg szeretted meg. Akármelyikről is van szó, inkább gondolkodj máson, veled azonos korosztályból keress magadnak barátot. A felnőttek világa egész más, neked ott nincs helyed egyelőre, illetve gondolom azt sem szeretnéd ha anyukádék szétmennének és boldogtalan lenne emiatt.
2014. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
16 vagyok és már nyári szünet van. Miért nem sülhet belőle ki semmi jó??
2014. jún. 15. 15:36
 5/34 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Fojtsd el magadban az erzest. Senkinek ne mondd el, hamarosan elmulik.
2014. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha szétmennének, de nem tudok mit tenni az érzelmeim ellen :(
2014. jún. 15. 15:37
 7/34 A kérdező kommentje:
Még nem éreztem így senki iránt
2014. jún. 15. 15:38
 8/34 anonim ***** válasza:
73%

Már ne hargudj,de belegondoltál,hogy az a pasi Anyukáddal szexel...?

Neked gusztád lenne,rá,hogy anyád utánn/mellett(!) ágybabújjál vele?És szerinted normális férfi ebbe belemenne?

Sőrgősen felejtsd el az a marhaságot,és keress valami korban hozzád íllő srácot,ha már nagyon viszket(mát bocs).

Remélem csak kamu...

2014. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Ez tényleg az az eset, amikor muszáj magadban leépítened ezt az érzést. 16 évesen az ember sokszor lesz szerelmes, járj nyitott szemmel és vedd észre a korban hozzád illő fiúkat. Egyrészt ez a pasi jóval idősebb lehet nálad, másfelől pedig anyukádé, szóval egyértelműen tabu!
2014. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
42%
Csináljátok hármasban!
2014. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!