Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy lány soha senkinek nem fog kelleni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, de általában velem mindig szakítottak.
2014. szept. 16. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni a normális pasit, olyan nem volt még, hogy valaki egyedül maradjon, és miért szakítanak (nyugodtan írd meg prívibe)? 25F
2014. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Már miért kellene lentebb adni az igényeit( nem tudom mekkorák) ?

Nyilván#9-es te sem lennél szívesen együtt egy olyan emberrel aki nem vonz csak azért, hogy ne legyél egyedül, ha meg mégis akkor az nem fair az adott illetővel szemben, mert lehet hogy ő megszeret téged, de neked csak azért kell mert egyedül vagy és "jobb" nem volt.


Kérdező, lehet hogy csak rossz emberekbe botlottál bele, vagy csak nem illettetek össze.

Hol szoktál ismerkedni ?

2014. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Már miért kellene lentebb adni az igényeit( nem tudom mekkorák) ?

Nyilván#9-es te sem lennél szívesen együtt egy olyan emberrel aki nem vonz csak azért, hogy ne legyél egyedül, ha meg mégis akkor az nem fair az adott illetővel szemben, mert lehet hogy ő megszeret téged, de neked csak azért kell mert egyedül vagy és "jobb" nem volt. "


Érdekes, ha egy lúzer srác tesz fel ilyen kérdést, akkor mindig azt írjátok neki, hogy törődjön bele, adja lejjebb az igényeit... Az ugyanilyen lányt meg bevéditek! Hol igazságos ez?!

2014. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha az egész világgal baj van, akkor nem a világgal van a baj, hanem az ahhoz való hozzáállásunkkal. Napi bölcsesség no. 1.
2014. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De nem az volt a kérdésben, hogy nem talál magának számára vonzó pasikat, így nem az igényekkel van a gond.

Kérdésedre válaszolva valóbban nem, nem igazságos, de nem tehetsz ellene semmit.


Ha egy fiú tesz ki hasonló kérdést nyilván nem fog ennyi figyelmet kapni.

Először rendbe kell tenni a dolgokat fejben, ha ez megvan akkor utána az emberek is könnyebben nyitnak egy olyan ember felé aki látszólag kiegyensúlyozott mint egy olyan felé akiről messziről látszik hogy valami gondja van.

2014. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért magadban is nézz körül. Benned is lehet hiba.
2014. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

huhúú létezik persze, legjobb példa rá az egyik osztálytársam, aki nem kicsit duci, ráadásul aránytalanul, olyan bajsza van, hogy néhány férfi megirigyelné, egy kicsit büdös is, és csak gagyi, "nyugatialuljárós" ruhákat hord. sosem volt pasija, sosem lesz, és barátai sincsenek :(

18L

2014. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én ápolt vagyok külsőre.
2014. szept. 16. 17:59
 19/20 anonim ***** válasza:

De mi az igazi probléma ?

Próbálkoznak/próbálkoztak nálad a fiúk nem ?

2014. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Fiúban is van ilyen, szóval üdv a csapatban:).
2014. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!