Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az általatok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az általatok valaha hallott legrosszabb csajozós dumák?

Figyelt kérdés

Az ilyen bugrisbunkó szövegeket hagyjuk mint a "Na oszt sz*pol-e?"

az olyanokra vagyok kíváncsi mi a:

"-Nagyon megütötted magad?

-Őőő mi? hol? mikor? miért?

-Hát mikor leestél a mennyből. Angyal.;)"

az olyanok amik olyanok mint a T-rex menő meg minden de örülünk hogy kihalt

(ha összejön mondjuk 10 és azok tényleg olyanok csinálunk videót amiben kipróbáljuk őket:D)


2010. júl. 30. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szép a szemed, párzunk?
2010. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2010. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ez így nekem jó is

remélhetőleg gyorsan meg lesz a videó

köszönöm

2010. júl. 30. 12:29
 4/19 anonim ***** válasza:
teccel g*ci, van disznótok?
2010. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Belenyalhatok a szádba?

(bár nálam bejött, de nem a szöveg miatt -azon jót röhögtem- ,hanem mert régóta tetszett a pasi, felőlem a fent említettek közül bármelyiket mondhatta volna :D ).

2010. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fura,de szerintem manapság pont a különböző helyeken leírt nyálas dumák a legrosszabbak. A lány mereszt nagy szemeket, aztán röhögve elhajtja a srácot. A bunkó dumák ellenben sokszor még be is jöhetnek. Lehet,hogy először elküldi az anyjába a srácot,de ha kitartóan próbálkozik és vegyíti utána egy keményebb, de már nem durván, inkább pimaszul kötözködő stílussal,akkor a lány már nem a bunkót, hanem a vagány f...a srácot fogja benne látni.
2010. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Xeadas ***** válasza:
Jajj, jajj cukor ment a szemembe(kozben piszkalod a szemed), vagy te vagy ilyen edes? xD
2010. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
92%

Egyszer Zp-be odajött hozzám egy csávó és így mutatkozott be:" Szia! Zsolt vagyok, ki reggel 10 tojást behabzsolt!" Visítoztam a röhögéstől és telefonszámcsere lett belőle:)


22/L

2010. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

A legrosszabb:

Sokáig néztelek, de csak most mertelek megszólítani.... (jajj, az ilyen nyusziktól kiráz a hideg)

A legjobb:

Látod, próbálok burkoltan udvarolni Neked, Te meg nem veszed a lapot!

2010. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 .oO_TrÓgEr_Oo. válasza:

Helló!

van jópárféle hülyeség........ pl.:

ÖÖÖÖöööö izé figyi új vagyok a városban, megmutatnád hol laksz?

Most vettem ezt a szart nem tudom hogy működik, beírnád a számod.... (közben a telefonodat basztatod)

2010. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!