Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem lenne furcsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne furcsa? (fiúkat kérdezek)

Figyelt kérdés
A barátnőm kijelentette, hogy életében először elmegy nőgyógyászhoz, és szeretné, hogy elmenjek vele. Elvileg az orvos olyan humánus, hogy egy paravánnal elválasztva, de én is bemehetek, csak nekem furcsa kicsit, hogy bent vagyok, és közben... tudjátok. Nem arról van szó, hogy ellenzem, mert ez természetes, sőt, örülök is, mert nem akarom, hogy valami baj legyen a későbbiekben, de kicsit furcsán érezném magam.

2014. szept. 17. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
10es, oké, az más, ha pl. vkinek UH-on nézik a babát és bemegy a párja is, de azért egy sima nőgyógyászati vizsgálatra ne már, ahol lehet, hogy a hüvelygombájáról meg a sárgászöld, bűzös folyásáról beszélnek. :D jó, én most "extrém" esetből indultam ki, de szerintem érthető, mire gondolok.
2014. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

#11 köszi, hogy nem a lepontozás mögé bújtál, s inkább írtad mi erről a véleményed. El kell fogadni az is egy vélemény, amit írtam.


Párom akkor is bejött volna, mert Ő így gondolta, nem vagyunk egyformák. Van, aki bemegy/ne, van, aki nem.

Ha meg valaki hosszú ideig él párkapcsolatban kevés az esély fertőzésre, vagy bármi olyanra, amit említesz. Egy normál vizsgálat nem ilyen, semmi undorító nincs benne.

Persze nem kötelező bemenni, de ha akar az illető miért ne. Ugyanolyan joga van, főleg ha érintett is. De mindenki maga dönti el, kinek mi fér bele.

2014. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

persze, ez egyénfüggő, hogy kinek mi fér bele, ezzel egyetértek én is. :)


amúgy, a gombás/bakteriális fertőzések akármilyen hosszú kapcsolat során előfordulhatnak, mert uszodában is összeszedhetők vagy pl. antibiotikum-kúra után "maguktól" is kialakulnak, de ha felborul a hüvelyflóra, akkor is elszaporodhatnak a "rossz" baktériumok. :D

2014. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Anno én is jártam uszodában, még sem szedtem össze semmit, lehet erősebb az immunrendszerem. Akkor még azt kellett volna odaírom, ha egészséges az ember nem szed össze semmit.

Ez igaz, bár, ha tehetem nem szedek antibiotikumokat, ha mégis kell, akkor teszek azért, hogy ne legyen ezekre esély. Szóval szerintem nagyon kicsi az esély, ha mindent megtesz magáért az ember. Akkor betudom annak, tettem érte, és szerencsém volt, hogy ilyen gondom nem volt.


És köszönöm azoknak, akik nem tudnak írni, inkább lepontozzák, mert nekik nem tetszik és nem tudják elfogadni, ha valakinek más a véleménye. Vagy tán ennyire frusztráltak, hogy csak így tudnak érvényesülni?! pff -.-'

De legyen ettől jobb napjuk sosem érdekelt amúgy, csak fura, hogy így tudnak érvényesülni. Letudom annyival, hogy nincs jobb dolguk és saját véleményük, amit írásban is letudnának kommunikálni.

2014. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!