Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak életem szerelmével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak életem szerelmével vagy türjem el ezt neki? (lent)

Figyelt kérdés

Soha senkit nem szerettem ennyire mint őt de ha rajta múlik egy hétig nem beszélünk. :( Néha ráírok de akkor úgy érzem, hogy egyátalán nem érdekli mit mondok neki. Amikor meg találkozunk jó minden bár a szex az nem mer nem igazán érdekli, hogy én élvetem e. Mind1 ezeket még sorolhatnám meg, hogy min mentem miatta keresztül...

Viszont nem tudom mit tegyek mert nem tudnék mást úgy szeretni mint őt. :(

Néha úgy utálom magam mert szeretem őt.. :"D



2014. szept. 17. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hányadik szerelmed? Sztem ez így elég egyoldalú.. biztos szar lesz, ha szakítasz vele, de idővel találsz mást, aki megbecsül, és hasonlóan szeret. Csajoknak úgyis easy :D
2014. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Életed szerelme? Hány éves vagy? Hidd el, fogsz még szeretni olyan pasit aki mindent megad neked. Ez a pasi nem szeret téged és ennél már csak rosszabb lesz a helyzet. Most azt hiszed, nem tudnál mást szeretni pedig dehogynem! Telik az idő és jön majd másik.

37 N

2014. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez életed szerelme? Háááát, nem vagy valami igényes...
2014. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
Tininek tippellek a stílus alapján. Nyugi nem ő az. Életed szerelme inkább ne egy tahó legyen majd, hanem egy olyan ember, akivel kölcsönösen tudjátok szeretni, becsülni és tisztelni egymást.
2014. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

17 vagyok

Nem tehetek rolla, hogy pont őt szeretem :/

2014. szept. 17. 19:57
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
Ó tiniként az ember boldog boldogtalanra azt hiszi h ő élete szerelme... Nem szokott úgy lenni, idővel elmúlik.
2014. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A távolból imádni anélkül is tudnád, hogy hagynád magad kihasználni.
2014. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
megértem az érzéseid, átéltem ezt csak nekem talán egy fokkal rosszabb volt, de a lényeg h ha szar a kapcsolat lépj i belőle :) ha szeret visszamegy hozzád, ha nem legalább tudod hogy nem ő volt az igazi
2014. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Remélem igazazok van és elmúlik :/
2014. szept. 17. 20:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz rajta? Egy totális paraszt, aki ráadásul nem is érdeklődik irántad....

Játszhatod a mártírt, de felesleges. Sokkal jobb most szakítani, mint megvárni, hogy megcsaljon - mert világos, hogy nem vagy neki nagy ügy.

2014. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!