Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak életem szerelmével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak életem szerelmével vagy türjem el ezt neki? (lent)

Figyelt kérdés

Soha senkit nem szerettem ennyire mint őt de ha rajta múlik egy hétig nem beszélünk. :( Néha ráírok de akkor úgy érzem, hogy egyátalán nem érdekli mit mondok neki. Amikor meg találkozunk jó minden bár a szex az nem mer nem igazán érdekli, hogy én élvetem e. Mind1 ezeket még sorolhatnám meg, hogy min mentem miatta keresztül...

Viszont nem tudom mit tegyek mert nem tudnék mást úgy szeretni mint őt. :(

Néha úgy utálom magam mert szeretem őt.. :"D



2014. szept. 17. 19:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:(
2014. szept. 17. 21:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Próbálok rájönni, hogy neked mi a jó ebben a kapcsolatban, de eddig nem sikerült.
2014. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolat ez egyáltalán, vagy te zaklatod, ő meg kihasznál?
2014. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!