Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme hazudni? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme hazudni? Aki hazudik az nem szerelmes, így van?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Amikor tehetjük együtt vagyunk, de nem visszük túlzásba, mert én tanulok, ő pedig dolgozik.


Tegnap este elhívta egy haverja a barátnőjéhez filmezni, meg még páran. Engem is hívtak, de nem mentem, mert tanulnom kellett.


A barátommal beszélgettem facebookon, és mondta hogy ő lehet elmegy. Kb 5 perc múlva mondta, hogy "inkább nem megyek, alszok :) "

Elköszönt, le is ment facebookrol, de kiderült kb fél órával utána, hogy ott van filmezni, mivel én a csajjal beszéltem facebookon.


Ez már nem az első, hogy azt mondja alszik, és elmegy otthonrol.


Nem szoktunk veszekedni, neki is megvan az élete rajtam kívül is, sokat járunk társaságba, de ennek mi értelme? Soha nem problémáztam rajta, ha elmegy a haverokkal, és ő sem, ha én megyek nélküle..



Hogy bízzak így meg benne ?


22 L


2014. szept. 17. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volna sokkal egyszerűbb őt megkérdezni? Ha nem, akkor minek vagy vele?
2014. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert ha megkérdezem mindig az a válasz, hogy "igazad van, máskor felhívlak vagy írok egy sms-t, ha már nem vagyok facen de mégis elmegyek otthonról"


Komolyan én vagyok ennyire naív ?

2014. szept. 17. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Terhes a jelenléted már számára.
2014. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magyarul nem tudsz vele beszélni. Normális esetben egy ilyen válasszal nem éri be az ember.
2014. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szóval magyarul az én hibám, hogy hazudik?


Ez érdekes..

2014. szept. 17. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:
persze te naív vagy hát ki gondolta volna ejaj
2014. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
épp ezért mondom, hogy egy értelmes pasi sincs.. mind hazudik..
2014. szept. 17. 21:20
 8/13 anonim ***** válasza:

5 Vedd már észre, ha a jelenléted terhes emberek számára.


Ennek a pasinak momentán púp vagy a hátán. 3 hónap kapcsolatnál a pasi le nem szállna rólad, és vinne magával minden hová ahová csak tudna, ha olyan egyéniség lennél, aki mellett felüdülnek.

De olyan tömény negatív energia jön tőled, hogy csuda.Én olyan nagy ívben kerülnélek el amilyen nagy ivben csak tudnálak.

2014. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:) Ez annyira tipikus


A nő hibája minden, a férfiak tökéletesek..

2014. szept. 17. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Most muszáj mindenki szavát kiforgatnod? Senki nem írta, hogy minden a Te hibád. Utolsó válaszodban pedig pislákol némi lenézés a férfiak felé.
2014. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!