Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik egy 16-17/4 körüli méretet előnyben reszesitenének egy nagyobb pl 19+ /4,5+ mérettel szemben? Van olyan aki annyira szűk adottsagokkal rendelkezik, hogy nem is öröm számára a nagyobb?

Figyelt kérdés

Kerlek testalkatod írjatok és azt h nagysàgrendileg mennyi "kapcsolat" alapján mondjátok a véleményeteket?

Köszönöm



2014. szept. 18. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 16-17 is nagy, egy 19+-szal meg a közelembe se jöjjenek, mert az már szörnyeteg. És nem vagyok túl szűk se rövid, teljesen normál adottságokkal rendelkezem szerintem, mert eddig egyik barátom se mondta, hogy bármi különös lenne bennem. 185 centi magas vagyok, elég széles csípővel, szóval pont, hogy a kamionbeálló lenne feltételezhető rólam ha már sztereotípiáknál tartunk. És volt/van két komoly kapcsolatom meg pár alkalminak mondható és lassan egy évtizede élek nemi életet. Szóval az idővel tágulnak a lányok marhaság. A szülés után esetleg, de intim tornával minden változtatható vagy helyreállítható.
2014. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy komoly válasz volt. Megkérdezhetem szülésen túl vagy már? Vastagságot kedveled vagy azt is csak módjával?
2014. szept. 18. 09:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ahhoz különlegesen szűknek lenni, hogy egy nagyobb fájdalmat okozzon. Egy teljesen átlagos, normál adottságokkal rendelkező nőnek általában fáj, vagy kényelmetlen a 20 cm-es. Egyébként meg a hüvely tágul, szűkül, szóval sokat tud alkalmazkodni.

Nekem személy szerint is a normál, közepes a legjobb, az nem kényelmetlen semmilyen helyzetben sem.

A vastagság mondjuk számít, mert egy nagyon vékonyat azért nem lehet úgy érezni. De nem mértem le, hogy ez mit jelent :D Csak ne legyen extrém vékony.

Az a 4 cm nem tudom, hogy jött ki. Az körben a kerülete? Mert az elég kicsinek tűnik. Vagy máshogy kell mérni? Na, nem tudom, mondom, még sose mértem le senkiét sem :D

2014. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Nem, még nem szültem és még olyan legalább 5 évig nem is tervezem, tehát még a "végleges" méretem nem értem el. És ahogy előttem írták, a vastagságnál azért van egy minimum, de egy fatörzsre nincs szükség. Nekem általában olyannal kellemes az együttlét, akire a normál óvszer jó, nem lötyög de nem is szorít. (max a durex kicsit, azok valamiért típustól függően totál más méretűek) Ennél vastagabban nem próbáltam, de valahogy nem is piszkálja a fantáziám milyen lehet, mert az említett mérettel teljesen jól érzem magam. És fogalmam sincs az hány centi lehet, ez a pasik mániája, hogy mindent méregetnek. A mellméretem se tudom pontosan, mert márkától függően más és más, ezért pl egy kínaiban vett melltartó szerint strandlabdáim vannak, egy h&m szerint meg tinikategória, vagyis szinte lapos vagyok. Mégse érdekel, mert akikkel eddig együtt voltam azoknak bejött. A fiúknak is így kellene hozzáállni. Ha úgy állnak a lány elé, hogy na ezzel juttatlak a csúcsra, a pláza cicákon kívül senkit se fog érdekelni mekkora. Mert igaz a mondás, tudni kell használni!
2014. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha feltetelezzuk, h kor keresztmetszetű akkor az átmérője a 4 cm ha kerületet mérsz az kb 12,5 cm.
2014. szept. 18. 09:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a fájdalom okozàs vagy annak képessége a cél hanem, hogy van e olyan akinek a példában szereplő méret alkalmas a legnagyobb gyönyör kivaltàsàra meg a nagyobbakkal szemben is.
2014. szept. 18. 10:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha a nagy kényelmetlen és fáj, akkor egyértelmű, hogy a közepes, normál méretűvel a legjobb, nem? :)

Van olyan barátnőm, aki direkt a nagyért van oda. Mondjuk szokta is mesélni, hogy itt fáj, ott fáj.

De a legtöbben az átlagos, semmilyen irányba nem extrém méreteket szeretik.

2014. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Neked mi a megfelelő amennyiben ez számokban kifejezhető?


És a nagy kedvelő barátnődnek?

2014. szept. 18. 10:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit bonyolítják a kérdést.... Olyanról még nem is hallottatok, hogy valaki kimondottan az átlagnál kisebbeket kedvelte?
2014. szept. 18. 11:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs nagy tapasztalatom, csak egy kapcsolat, de az már 5. éves. Ő kb. 13 cm hosszúságú, tehát az átlag alsó kategóriája, vastagságról fogalmam sincs, de teljesen megfelelő nekem ez a méret. Így is elő-előfordul néha, hogy kicsit fájdalmat okoz, pl. kutyapózban ugyanúgy el tudja érni a méhszájamat, vagy néha én csak lassabban tágulok rá, és akkor eleinte egy kicsit kellemetlen. Az ő elmondása alapján én átlagos paraméterekkel rendelkezem, tehát nem vagyok szűkebb az átlagnál. Azt hiszem, egy az övénél lényegesen nagyobb méret - és a 16-17 már azért az - könnyen lehet, hogy okozna kellemetlenséget, úgyhogy én szerintem tipikusan az a nő vagyok, akinek az átlagméret kell, ami tudtommal 13-15 között mozog.

Egyébként 165 centi magas vagyok, átlagos testalkattal.

2014. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!