Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők miért várják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért várják el hogy már huszonévesen is virítsam a saját szép belvárosi lakást? Honnan legyen mégis ilyenem? Láttak már munkaszerződést életükben hogy mennyiért kell dolgoznunk?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Te milyen lányokkal ismerkedsz?
2014. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
általánosítás
2014. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huszonévesen tudod mit viríts? Egy közepes vagy jó egyetemi átlagot vagy már egy munkaszerződést. Hogy mennyi szerepel rajta az max téged frusztrál, én kb leszarom, csak legyen munkád. Manapság már ez is hatalmas kívánság és elvárás. Már ettől is megsértődik sok pasi.
2014. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak az várja el aki megteheti hogy válogasson mert a pasik sorban állnak érte. Ez viszont normális.

Huszonévesen nekem szerencsére az átlagnál magasabb egzisztenciám van, ez a buta libák megfektetését könnyíti, de a párkeresést nem...

2014. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem várom el. Láttam munkaszerződést már életemben mivel többek közt én is írtam már elég sokat ezek közül, de a némelyiken szereplő munkabérekből nem egy kis belvárosi lakást hanem inkább családi házat lehetne venni...kinek mi. Én az észhasználatot várom el, de az alapján is kiesnél kérdező.
2014. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!