Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az, ha nem megyek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha nem megyek el a szalagavató afterpartira?

Figyelt kérdés
Csendesebb lány vagyok, nem is vagyok olyan jóban az osztálytársaimmal. Az osztály nagyja tuti ott lesz, vagyis a piásabbak, de engem ez nem hoz lázba, hogy a szalagavatóm után ott üljek és nézzem, hogyan isszák le magukat totál részegre. Az egyik lány 100%, hogy nem fog jönni, vele jóban vagyok, de ő se szívleli a többieket. Az igaz, hogy én azért hébe-hóba szoktam sok mindenkivel beszélgetni az osztályból, de az osztályból az a lány, akivel nagyjából mindig együtt vagyunk suliban (ez egy másik osztálytársam), tuti, hogy ott fog hagyni az asztalnál, mert bármely fiúra rákattan, aki csak hozzászól, én meg nem is létezek azután. Jópofizni sincs kedvem a többiekkel, meg hallgatni a sok hülyeséget. Van egy fiú az osztályban, aki tetszik nekem, meg úgy tűnik, talán én is neki, de nem igazán szoktunk beszélgetni, tuti a 'harsányabb' csajokkal lesz, mint a többi fiú, én meg nem akarom azt nézni. Kihagyok ezzel valamit az életemből? Esélyes, hogy még 2 másik lány sem fog menni.
2014. szept. 18. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem mész........ kit érdekel , úgy is utolsó éved velük, meg amúgy se érdekelne engem ki mit gondol
2014. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed nem illesz abba a társaságba akkor szerintem ne menj. Nekem is idén lesz, én se nagyon szimpatizálok a " legyünk részegek minél előbb és csússzunk-másszunk egész este" elgondolással, de én még gondolkozom, nálunk van pár normalisabb ember is. 18/f
2014. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Én sem mentem, meg az osztály kb. egyharmada sem. Nekem családi körben volt vacsora, jókat beszélgettem távolabbi rokonokkal. A többiek egy része hasonló okból nem volt, de volt aki csak szimplán nem akart menni. A következő két hétben mást se hallottunk azoktól, akik ott voltak, hogy ki hányszor hányta tele a taxit, a mellette állót, vagy a szülei kocsiját. Utólag sem bántam(tuk), hogy nem me3ntem(tünk).
2014. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

menny el. nagyon jó buli.

én biztos megbántam volna ha nem megyek el, mert azon az estén sikerült rábeszélnem 2 évfolyamtársamat hogy hármasba feküdjünk le :DD igaz az egyiket már régebb óta fűztem, és akkor ő ajánlotta fel hogy hívja a barátnőjét. Sose felejtem el azt a napot

2014. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, mifelénk az elég nagy buli.
2014. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem voltam.
2014. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!