Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogom ölni magam a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom ölni magam a lány miatt, tartok tőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve ismerem, még 2 évig osztálytársak leszünk. Ő egy fél évvel később jött az osztályba, mindenkit elbűvölt, okos, vicces és bőven 10/10-es. Jóban voltunk eddig is, de a nyáron elmentünk így 5en 6an fesztiválozni, aztán összejártunk, és nagyon szoros lett ez a társaság (ő az egyedüli lány benne, nincsenek is lány barátai), legjobb barátok lettünk, és irtózatosan hálás vagyok értük. Aztán azon vettem észre magam, hogy elkedvtelenedek, ha valamiért ő nem tud jönni, hiányzik...stb. Rájöttem, hogy az első pillanattól szeretem. Ahogy rám néz, nevetünk egy poénon, ahogy reggel odajön kezelni mind-mind feldobja a napom, és érzem, hogy szeretem. Elég közvetlen lány,tehát ha kicsit többet iszunk akkor simogatja a hajam, vagy ad egy ölelést, volt olyan is, hogy felvettem a nyakamba...stb. Ő természetesen nem tudja hogy érzek,ugyanis nemrég lett barátja. Fáj azt látni, hogy kiszalad iskola után, és más csókolja, öleli, más teszi boldoggá. A tudat, mikor tudom, hogy azért nem jött, mert vele van elviselhetetlen. Próbálok lazának tűnni, de napról napra egyre nehezebb. Nem tudom elfelejteni. Régebben feljárt hozzám psezni de már nem jön, mert a barátja nem örülne neki, még ettől is meg vagyok fosztva. Mit csináljak? Nem birom ezt így.
2014. szept. 18. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
hát hajrá :)
2014. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
öld meg magad ha ilyen buta vagy.
2014. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha boldog, akk hagyd. ha szereted, akk boldognak akarod látni. ha boldogtlan lenne, akk elmondhatnád h szereted, de amig nem az. értelmetlen
2014. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 I.need.it*-* válasza:
54%
Ha tényleg ilyen fontos neki akkor mondd meg neki hogy mit érzel, és ha ő tényleg olyan rendes és ugyan úgy legalább a közeli barátjának érez akkor nem lesz veled bunkó és megtudjátok beszélni. ^^
2014. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szar az élet haver ... ha nem szállsz fel időben a szekérre, akkor más foglalja el a helyed ... jó tanácsot senki nem tud adni, csak azt, hogy felejts (én a helyedben azért megkockáztatnám, hogy elmondom neki: szeretem ... de én soha nem hagytam veszni egy csajt sem akit kinéztem)
2014. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az idő segít... Bár neked nem hiszem :/ Ha akarsz nekem írhatsz kisirhatod magad hátha jobb lesz :)
2014. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jobarátok vagytok akkor mindenfélekepp mond el! Ha nem teszed nagyon megbanod mivel az iskolás baratsagok az befejezettevel elhalványulnak! Szoval lehet hogy nem lessz kesobbiekben elmondani neki.

Én elmondanam!!!

2014. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt jól eltöketlenkedted öreg! Magadra vess!
2014. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tényleg az akarsz lenni,akiről még 10 év után is azt mondják, hogy egy szerencsétlen lúzer, aki egy csaj miatt ugrott a vonat elé?


Hidd el, ismerek ilyet. A volt diáktársam volt. Azóta is csak szánalommal beszélnek róla, és a családját is nagyon szánják.


Változtass inkább az életeden és ne legyél már puhapcs.


Járj el más társaságba gyakrabban és keress egy másik lányt.Tanulj,sportolj és jelentkezz diákmunkára. Ha lefoglalod magad igazán,akkor nincs időd ilyen hülyeségeken agyalni egésznap.

2014. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A továbbiakban alkalmazd a házinyúlra nem lövünk szabályt!
2014. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!