Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút, aki mindig poénkodik meg viccelődik hogy legyek a barátnője, mert ő ilyen meg olyan és mindig kérdezi, hogy mit mondok rá. Hogyan üssem el valami poénnal? Mégsem mondhatok rá nyílt választ. (akinek ez mond valamit: aspergeser vagyok, úgyhogy egyébként is nehezen reagálok a csipkelődésekre, hát még az ilyenfajtákra...)
2014. szept. 18. 20:04
 1/8 anonim válasza:
mivel aspergeres vagy igazan kitalalhattal volna vmi frappans valaszt :D
2014. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudod milyen az az asperger-szindróma...?

Képzeld, nehezen értelmezzük a beszélőpartner viselkedését, szavait, illetve nehezen adunk a szituációnak megfelelő választ. (igazából egyénfüggő, de rám nagyon jellemző - akit nem ismerek, azzal nehéz beszélgetni főleg így mert egyszerűen nem tudom hogyan kell reagálni - vagy esetleg olyan dolgot mondok, ami teljesen hülyén hat)

2014. szept. 18. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Sokat számít a "fejlettségi szinted". Az ember idővel megtanulja ezeket a helyzeteket kezelni, vagy legalábbis a kezelést imitálni úgy, hogy halandó ember számára életszerűnek tűnjön. Ha viszont nem vagy még elég tudatos, nem tudsz elég részletre odafigyelni, akkor adhatunk mondatokat a szádba, de nem fogod tudni megfelelően végrehajtani az "utasítást", mert nem érted pontosan. Arra lenne szükséged, hogy legyen kész válaszod, "terved" minden egyes eshetőségre, de ez sajnos nem egyszerű feladat. És a lényeg egyébként kimaradt a kérdésedből is, és a magyarázatból is. Neked mi a célod? Nekünk adhatsz nyílt választ. Közeledni akarsz felé, vagy pedig el akarod hajtani? Ez fontos abból a szempontból, hogy milyen választ is kéne adnod.
2014. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, harmadik. 18 vagyok, ő 23 (és egyfolytában viccelődik, kétértelmű dolgokat mond így egyenlőre nehéz vele beszélgetni, de mindenkivel amíg nem ismerem meg jobban). Igazából tetszik, csak nem tudom megállapítani, hogy mennyire komolyan kérdezte. Egyenesen nem akarom azt mondani hogy igen, mert 1 az milyen lenne már, főleg ha kiderül csak viccelt 2 a körülmények most nem igen engedik meg (de ez nem fontos a kérdést illetően). Nyíltan nemet nem szeretnék mondani, mert akkor elkezdené hogy hát te nem is szeretsz engem stb és nem is akarom megbántani (vagy lehet nem minősülne annak). Valami középutat szeretnék, hogy egy időre békén hagyjon vele, aztán majd történik ami történik.
2014. szept. 18. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, ez necces, ha nem tudod megállapítani a szándékait, amit egyébként abszolút meg tudok érteni. Mert "ugrathat" azért is, mert igenis vannak szándékai (ez a flört egy bevett formája), és azért is, mert "nőcsábász" típus. Arról esetleg van fogalmad, hogy más lányokkal, NT-kkel hogy viselkedik?
2014. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemrég volt egy másik lány, akinek "udvarolt" (anyukám mondta, hogy mennyire tetszik neki az a lány, onnan tudom), állandóan piszkálta, de már nem, hanem normálisan viselkedik vele, mint a többi lánnyal akik mind egy helyen szoktunk lenni. Alapjáraton viccelődik mindenkivel, de hozzám meg folyamatosan ezzel jön, hogy mit mondok az ajánlatára, meg mindig megcsikiz, ha azon a nevén szólítom, amit nem szeret vagy valami "kihívót" mondok (pl xy azt mondta, ha ő nincs itt akkor én vagy a főnök, nem igaz? erre én, hogy nem, nem te vagy a főnök)
2014. szept. 18. 20:46
 7/8 anonim válasza:
tudom, de nem vagy eleg intelligens ahhoz h aspergeres legy
2014. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi van???

1: Ahhoz, hogy valaki aspergeres legyen, nem muszáj hiperintelligensnek lennie. Lehet, hogy éppen "butább". Csak ez terjedt el, hogy az aspergeresek milyen okosak.

2: Éppenséggel én is az vagyok. Középiskolát végig színötössel végeztem, különösebb tanulás nélkül. Mindenből 100%-os érettségim van és kutató szeretnék lenni, annak tanulok. Folyékonyan tudok visszafele beszélni, fejben meg tudok oldani komplexebb matematikai feladatokat, első olvasás után vissza tudok mondani egy fél oldalas idegen nyelvű szöveget, és még sorolhatnám. De egy egyszerű beszélgetés gondokat okoz. És szerintem a mostani problémám egyáltalán nem függ össze az intelligenséggel.

2014. szept. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!