Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes dontes? Egy nagyon jo haverom szerelmes lett belem amit nem hiszem hogy kepes lennek viszonozni

Figyelt kérdés

En azt gondoltam hogy mi tok jo haverok vagyunk, de kiderult szamomra hogy o csak azert viselkedik velem mashogy mint a tobbiekkel mert hajt ram es engem akar.


De en nem vagyok szerelmes belé. Nem is vonzodok hozza, ha oda jutnank hogy lefekudjunk akkor nagyon kenyelmetlenul ereznem magam mert egyaltalan nem jon be.

Akarmennyire is teper, egyszeruen nem tudom elfogadni ot. Mar sokat beszeltunk es mondtam hogy nem tudom ot elfgadni olynnak amiyen, egyszeruen keptelen vagyok szerelmes lenni belè, nincs vonzalom reszemrol. Jol elbeszelgetunk, haverkodunk meg hulyulunk. De tobbet nem tudok adni. Nem akarok szenvedni csak azert hogy o jol erezze magat velem.... Keptelen vagyok igy vele lenni.


Szerintetek ezt hogy beszeljem meg vele? Remenykedik hogy adok neki egy eselyt, de en nem latom ertelmet.


2014. szept. 19. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt elmondtad már neki így, ahogy most leírtad, akkor annyit tehetsz, hogy elküldöd, megszakítod vele a kapcsolatot.
2014. szept. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"bocsi de ez köztünk soha nem fog összejönni!" ha ezt nem érti meg akkor retard.
2014. szept. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AAAtteesz válasza:
Hát ha csak szexet szeretne akkor nincs is értelme. Ha ő kapcsolatot akar akkor adhatnál neki egy esélyt. Ha tényleg barátok vagytok megérdemel egy esélyt és ha nem megy akkor maradhattok barátok, de még jól is sülhet el.
2014. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!