Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozhatnám fel a...

Hogyan dolgozhatnám fel a tegnap esti rossz élményemet (lent a sztori)?

Figyelt kérdés

Elmentünk buliba. Bementem a mosdóba, senki nem volt bent, hirtelen jött egy lány és két 35-4O év körüli pasi. Kinyitom a wc ajtót, hogy menjek be, a két pasi bejön velem, nem tudtam mit szólni, az egyik elővesz egy tasakot fehér porral és kérdezi, hogy kipróbálom-e. Na most itt csak én vagyok a hibás, hogy ennyire nem bírok nemet mondani, szóval ez az én bűnöm..mondom Ok, kipróbálom de csak egy keveset. A másik pasi kiment.

Bezárta az ajtót, csinált 2 csíkot, egyiket felszívtam..szörnyen rosszul lettem, leültem a wx kagylóra és nem tudtam megmozdulni, forgott velem a világ, nem éreztem a testemet, kb. 4o percig ültem úgy és utána is nehezen tértem magamhoz. A pasi ezalatt rám nyomult, szörnyű érzés volt mert amúgy is apakomplexusom van, akart megcsókolni, mondtam hogy ne csinálja, abbahagyta, adott puszit az arcomra, simogatta az arcomat, próbált közeledni..rémes érzés volt, mondtam neki hogy ne csinálja és abbahagyta, szóval konkrétan nem történt semmi de nekem elég nagy sokk volt látni, hogy fogdossa magát meg stb..és látni a vágyat a szemében..én gyűlölöm ezt az érzést, ma egész nap görcsben volt a gyomrom, szörnyű bűntudatom van és elmondani nem tudom de rossz élményként éltem meg azt az egészet..

Aztán mikor már éreztem, hogy nem vagyok annyira rosszul, mondtam a pasinak hogy hagyjon és köszönöm a "kedvességét" de megyek és leléptem, de ha belegondolok, hogy talán csak amiatt nem erőszakolt meg mert 5 percenként a bodyguard bekopogott az ajtón, hogy jól vagyok-e (és persze nem hárítok, ez nagyrészt az én felelőtlenségemnek és naivságomnak köszönhető).. Rémes volt. Utána egy barátom támogatott, ittam sok vizet és helyrejöttem, de a pasas nézett és intette a kezével, hogy menjek még szívni.. Szégyellem és rosszul érzem magam.

22 éves vagyok amúgy, szóval nem egy kis tini, de ez akkor sem mentség a drogozásra, tudom.. Még egyszer próbáltam és akkor is ugyanilyen rosszul éreztem magam tőle, csak akkor az egész elmúlt 5-1O perc alatt.


2013. dec. 14. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen idióták látni viszont a hírekben de ott általában áldozatnak hívják őket..női mosdóba mennyire életszerű hogy bemegy egy férfi nem is egy hanem kettő,gipszet is szívathattak volna veled vagy mást utána meg partiba vertek volna mind a ketten lehet hogy 22 évet éltél de egy 4 éves gyermek szellemi szintjén vagy kb...
2013. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én élveztem. 37/F
2013. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem el, hogy létezik akkora idióta, szánalmas ember, aki 2 idegen 40 év körüli pasitól elfogad drogot, hogy kiprobálja. Az ilyet nem tudom sajnálni, ha történik velük valami komolyan...
2013. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nagyrészt az én hibám, tudom, hogy hihetetlenül buta és felelőtlen voltam.

Mentségemre talán az szolgálhat, hogy szörnyű gyerekkorom volt, vagdostam sokáig magam, apum nem tartja velünk a kapcsolatot stb..szóval ez talán enyhítő körülmény..de most nem is az a lényeg, hogy mekkora idióta voltam, hanem hogyan felejthetném el (mert nagyon nehezen megy nekem a rossz dolgok feldolgozása, könnyen padlóra kerülök és néha a depresszió határát súrolom).

Én nem élveztem, hanem majdnem hánytam, 'kedves' 37F.

2013. dec. 14. 21:12
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom..tényleg az én hibám, ezért is van most hihetetlenül nagy bűntudatom és egy percre nem múlt a görcs a gyomromból a mai nap folyamán.

De mit tegyek, hogy ne legyek ilyen felelőtlen h.lye?

2013. dec. 14. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy, mint tanulópénzt, örülj, hogy most és ilyen körülmények között történt, talán máskor, más helyzetben rosszabbul is járhattál volna. A nehéz gyerekkort meg ne hozd fel kifogásként a hülyeségedre. Ez nem mentség. Viselkedj felnőtt módjára és ne úgy, mint egy hülyegyerek.
2013. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát elsősorban azt tanácsolom,hogy ha tudod magadról,hogy ilyen felelőtlen vagy, akkor ne igyál annyit,csak épp hogy.

A másik az ,hogy remélem,hogy tanultál az esetből és mindig bevillan az eszedbe, ha valami hasonló marhaságra készülnél.

Ha nem tudod megállni, akkor nem volt ez sem elég sokk ahhoz!

Amúgy ne aggódj, persze szidnak itt rendesen, de mindenki elkövet hibákat az életében,amikre nem büszke, de ha tud belőle tanulni, akkor akár hasznos is lehet. (bármennyire is hülyén hangzik)

2013. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Pfff...most meg jössz ide nyavalyogni???buta kurwa,22évesen lehetne több eszed már,ez undorító!
2013. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, egy bizonyos kor után már nem kenhetjük a szüleinktől kapott verésekre a rossz döntéseinket..ez így van. Akkor megpróbálom úgy felfogni, ahogy te írod és mindenképpen tanulok az esetből. Nagyon hülye vagyok amúgy..
2013. dec. 14. 21:19
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 'k.rwa' mivel azt sem hagytam, hogy megcsókoljon, viszont buta az vagyok, sőt, hatványozottan vagyok felelőtlen és hülye. Azért van ez az oldal, hogy még az ekkora marhaságainkra is gyógyírt és megoldást találjunk, tudtommal, úgyhogy ezért jöttem ide..


Köszönöm a tanácsot, utolsó előtti válaszoló, szerintem ez volt akkora sokk, hogy soha többet.. Ha meg nem, akkor tényleg nagy bajok vannak velem.

2013. dec. 14. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!