Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írják neki vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írják neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Egyik fiúbarátommal volt köztünk ez-az az utóbbi hónapokban. Pontosabban összejártunk szexelni, amiből szerelem lett, de nem jöttünk össze, mert valamiért úgy érzem nem menne... Végül is sikerült megbeszélnünk, azt mondta túl van rajtam és maradhatunk barátok. Pár napja mikor beszéltünk, elmondtam neki hogy volt egy beszólása amivel nagyon megbántott. Azt mondta nem emlékszik rá, hogy mondta volna de ne haragudjak. Mondtam, hogy rosszul esett, de nincs harag. Erre nem válaszolt, aztán küldtem neki egy zenét azzal az üzenettel, hogy 'köszönöm hogy barátok vagyunk'. Nem tudom ezt látta-e mert a fb gyakran nem mutatja, hogy elolvasta vagy sem, de nem reagált, ami furcsa, mert egyébként megszakítás nélkül szoktunk beszélni már hónapok óta. És egyébként munka közben mindig fent van, az utóbbi 2 napban is aktív volt, mégsem reagál. Kérdezzem meg, hogy most mi van? Írjak újra? Vagy hívjam fel? Olyan furcsa ez a szituáció, nem értem mi történhetett, mert ha nem is látta vagy nem kapta meg az üzenetem, azért kereshetett volna ő is... Szerintetek?
2014. szept. 19. 08:59
 1/1 anonim válasza:
Szerelmes a srác ennyi :) sztm írj rá.
2014. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!