Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak még neki 1x vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak még neki 1x vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy csajt,egy suliba járunk 1 évvel fiatalabb.

Úgy írtam rá hogy : szia látom te is xy suliba jársz,ugye nem baj hogy bejelöltelek

Ő:Szia,nem azért jelöltelek vissza mert láttam xy-os vagy te is..

én:szerintem ma láttál is amikor jöttem ki az udvarra..

ő: Biztos :DD

én:és kifáraszt az új sulis élet?(Legjobb 50ben benne van Magyaro.)

erre már nem írt,szerintem hagyom a francba,ha rám se szar főleg úgy hogy kiírta hogy mikor látta...


2012. szept. 10. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigylem azért a problémáidat...
2012. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, csúnyának tart!
2012. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a p.csába, tele van az egész ország amúgy ilyen öntelt , kényes libákkal ... ennyit nem ér meg, meg semmit
2012. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg nem látott xD Én is jártam már úgy, hogy bejelölt a csaj, aztán írta " szia nembaj hogy bejelöltelek blabla..." és írta is hogy: " amúgy én vagyok az a lány aki mindig néz téged ". Az volt az érdekes hogy soha az életbe nem láttam őt pedig egy buszon jártunk :D


+ én a helyedben nem unalmas suliról dumálnék, azt szerintem fordított helyzetbe te is unnád xD

2012. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan IQ harcos némelyik pasi komolyan...

érdekel a csaj ? menj hozzá oda az iskolában és kérdezd meg!

ahelyett hogy így őntelt libáztok meg morogtok magatokban, hogy jaaaj nem írt vissza, inkább éljetek a való életben.

úgy tudom bírni amikor facebookon lökitek a showt, élőben meg mintha nem is ismerne. ezért kár a gőzért is okoskák.

2012. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!