Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Péntek este van! Ki miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este van! Ki miért nincs valami buliba? :D

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kinőttem én már abból...na megyek vissza WOW-ozni.
2014. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szobafogságban vagyok.
2014. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
mert egèsz nap edzettem utánna stúdióztam ès örülök ha be tudok fekûdni az ágyba ès holnap.ki birok kelni :)
2014. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nos, gasztrónómiai rendezvény van, most is megy a Kerekes Band koncertje, de már hazajöttem. Majd holnapra tervezzük az ereszd el a hajamat. Meg amúgy is, lelki bánatom van :(
2014. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mert holnap suliba megyek :)
2014. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Levelezőn járok egyetemre, és holnap menni kell ,meg nem rég jöttem haza,mert ma is voltam. De holnap este elmek lányozni sztem az új kocsival:P
2014. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
moziban voltunk a barátommal, most értünk haza:) bulihoz nekem már hideg van ilyenkor szeptemberben:) 27L
2014. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert nem rég értem haza munkából ráadásul túlóráztam 12 órába és totál kivagyok merülve, pedig úgy volt hogy megyek pókerezni meg biliárdozni egy régi haverhoz, de már rászánni sem tudom magam, meg holnapra megígértem sógoromnak hogy segítek neki a konyhája felújításában, régi bútor szétszerelése, villany hálózat átépítésében is segítek meg persze ez nem egy napos dolog, meg holnap is csak 10 kor tudunk nekiállni mert megígérte a kollégájának hogy reggel beugrik helyette 4 órába ameddig letudja a dolgát. Holnap este meg a barátnőmmel leszek kettesben :)
2014. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert egyedül vagyok, és nincs kedvem ismerkedni...szerelmes vagyok még mindig az exembe...
2014. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!