Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, de egyszerűen megőrültem?

Figyelt kérdés
nem tudok mit tenni már ,próbálok mindent megtenni,de semmibe vagyok nézve.ott tartok hogy felkelni sincs kedvem az ágyból,ő szakítani akar mer hogy tönkretesz engem,de én nem bírom nélküle.egyszerűen ha belegondolok hogy vége meg akarok halni. 23 leszek idén. ez 1 éve megy.az első másfél évbe jó volt minden.de annyira szeretem nem tudom elengedni.
2014. jún. 3. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2014. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szakítani akar velem,mert tönkretesz idegileg teljesen.( én se vagyok amugy egy könnyű eset) de próbálok mindent megtenni érte.ha belegondolok hogy vége kiugranék az ablakon legszívesebben.
2014. jún. 3. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki ember!!!
2014. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudja ; (((((((((((((((((((((((((((((((((((8
2014. jún. 3. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Haveroméknál fordított a szitu. A csaj szerelmes(sztem kapcsolatfüggő meg kicsit elmebeteg is), és kiidegelte már a srácot, az meg kidobta, a csaj meg ilyen 4-5 órákat rinyál neki, hogy de ne, a srác meg visszafogadta. Most a csaj becsicskult, a srác meg így el van vele... Én már mondtam neki, hogy dobja ki, de áh...
2014. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nehéz túljutni azon a bizonyos ponton, de ha sikerülne szakítanod vele, és eltelne egy év, visszanézve szerintem belátnád hogy jól jártál
2014. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!