Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azt hiszem, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azt hiszem, hogy túl vagyok ezen a lányon?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki jó ideje szórakozott velem, ennek ellenére - sajnos - én beleszerettem.


Pár hónapja betelt a pohár és eljutottam arra a pontra, hogy többet ne keressem. Ez az elején nagyon nehéz volt a számomra, de mostanában már egyre kevésbé gondolok rá.


Azt hiszem nem érzek már szerelmi bánatot, de még sem érzem jól magam. Az eltűnt érzések helyén már csak űrt érzek. Olyan semmilyen vagyok. Régen teljesen kitöltötte az életem a lány, most meg nincs semmi...


Új kapcsolatok felé sem tudok nyitni, maximum csak a szex érdekel.


Most ezek szerint még mindig a hatással van rám ez a lány?


2014. szept. 20. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
csak nagyon kéne már neked valaki aki a lelki társad lehetne...
2014. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első jól írja
2014. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha lelki társra vágyom, miért vagyok képtelen nyitni mások felé? Még azt se tudom rendesen kezelni, ha valaki közeledik.
2014. szept. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!