Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha olyan hívna randira, aki nem jön be?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
elmennék hagy legyen 1 boldog napja :)
2014. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rögtön kozolnem vele! És nem mennék
2014. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszautasítanám. Senkit nem akarok hamis ábrándokba ringatni.
2014. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
En mar voltam igy. Elmentem a sraccal nagyon jol elvoltunk es kiderült hatalmas arc mondjuk azota nem kerestük egymast de egy szep emlekem maradt egy nyari esterol :) menj el hatha kellemesden csalodsz :)
2014. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy nem kölcsönös az érdeklődése, és nem mennék el.
2014. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el vele, és meglátod majd hogyan érzed magad (vele). És talán lesz egy jó vacsid is :)
2014. szept. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyire nem az esetem? Ha bottal sem piszkálnám meg, akkor "köszönöm az ajánlatot, de nem vagy az esetem." Ha látok arra esélyt, hogy jobban megismerkedve valami még megfoghat benne, akkor beülök vele egy kávéra valahová, egy randi még nem kötelez semmire. (Nem vacsorára, ne verje költségekbe magát, mellesleg ha valami balul üt ki, ne kelljen 3 fogást végigszenvedni.)
2014. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!