Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a feleségének, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségének, hogy másfél éve én vagyok a férje szeretője?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves gyerekük, miatta vagyok bizonytalan, de az apja iszonyúan megalázott, sőt mint kiderült engem is "megcsalt" swingerklubbokban/itt-ott. Másfél évig voltam vele, a napokban betelt a pohár, az utcán mentünk, és már zokogtam, de őt csak az érdekelte, mikor megyünk már tovább.
2014. szept. 22. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
úgy tűnik egy patkánnyal van dolgod ... ha le akarsz menni a szintjére, akkor mondd el ... de egyszerűbb, ha simán otthagyod
2014. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igazából sok nővel teszi még ezt, il. mondta, hogy ha vannak lehetőségek, kihasznál MINDEN testi kapcsolatot.. Igazából azért mondanám el, hogy szenvedjen attól amit otthon kap..
2014. szept. 22. 12:12
 3/25 anonim ***** válasza:
nem ő fog szenvedni, hanem a felesége (meg te)
2014. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kétszínű alak vagy. Amíg hasznod van belőle, kihasználod a helyzetet, nem zavar, hogy tisztességtelen kapcsolatban vagytok. Titokban tartod "a gyerek miatt". De amikor otthagy, hirtelen őszinteségi roham jön rád.

Azt gondolom neked már nincs erkölcsi alapod arra, hogy megítéld ezt a férfit. Sem a családja jótevője nem leszel már. Most már nem zavar a gyerek? Csak bosszúból?

(sajnálom de ez a véleményem)

2014. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen bosszúból.. Mert tudom, hogy a gyerek a mindene, és ha tudná az asszony a másik életét, kirakná otthonról, ő meg szenvedne a gyereke miatt..
2014. szept. 22. 12:20
 6/25 anonim ***** válasza:
Milyen undorító dolgok vannak a világon... Még ilyet :)
2014. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért írtam be a kérdést, mert én nem látom most reálisan a dolgokat.. Inkább leírom azt, hogy igen bosszú, minek hazudjak arról amit érzek? De egy kívülálló mindig jobban látja, és figyelembe veszem amiket írtok!! Sajnos gyenge voltam, az érzéseim és a vágyaim vezéreltek, szerelmes voltam/vagyok!
2014. szept. 22. 12:30
 8/25 anonim ***** válasza:

A baj az kérdező, hogy ha valóban szereti a fiát, akkor kacsingasson bármennyi nőre is egyszerre, legyen bármennyire is hűtlen a szerelmi életében, pusztán bosszúból, hogy szenvedjen szakítani el a fiától még akkor is aljas.


Vannak helyzetek, amikor van helye a szemet szemért, fogat fogért elvnek. Ez nem egészen ilyen.


Egészen más súlya van annak, ha valaki a szeretőjétől csak szexet akar, és ezért aljas, mint az, aki kimondottan arra hegyezve avatkozik közbe egy házasságba, hogy a férfi elveszítse a fia közelségét. Vannak férfiak akik a farkuk után mennek, igen, és tényleg śzar alak. De a fiát szereti, és annak a fiúnak szüksége van az apjára.


26/F

2014. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Önmagában, ha csak veled lépett volna félre, akkor azt mondanám, hogy szívódj fel és tűnj el az életükből, amiről nem tud a feleség az nem fáj...így viszont kicsit durvább a helyzet, hogy még a megcsalót is csalja...és ki tudja milyen mélységekig hatványozódik ez:P , és habár rohadtul fájdalmas meg biztos sokat szenved majd az asszony, de azt hiszem ez azért már túl sok ahhoz, hogy csak úgy szép csendben és angolosan távozz. Szerintem az asszonynak ezt tudnia kéne. Ne azért mondd el, hogy bosszút állj a köcsögön, hanem mert ha már te is részese voltál a feleség átb*szásában, legalább legyen benned annyi, hogy felvilágosítod, hogy mi megy a háta mögött...veled korábban...meg a város női lakosságának jelentős százalékával jelenleg is.
2014. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet még fájó bosszú? amikor nem jött meg a menzeszem időben, azt mondta, hogy megöli magát ha gyerekem lesz tőle, és felajánlotta hogy a gyereket nveljem fel egy 46 éves swingerklubban megismert csávóval, akit 1x láttam életemben.. én 25 vagyok..
2014. szept. 22. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!