Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külföldi barátom másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi barátom másfél év után szeretné abbahagyni ezt az egészet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég fura módon, de mondhatjuk hogy távkapcsolatban éltem egy fiúval és már másfél éve tartjuk a kapcsolatot, naponta többszöri beszélgetéssel, csak rövid szünetek voltak. Most viszont azt mondta nem bírja tovább a távolságot, nagyon szeret, jobban mint akárkit valaha és valaha is fog, de ez az "élet", nem biztos benne hogy vissza tud jönni Magyarországra. Ha visszajön azt mondta soha nem enged el, de kivan készülve tőle hogy nem tudunk találkozni, már volt ilyen, de mindig visszatértünk egymáshoz, de most úgy tűnik tényleg befejezett. Talál magának kint egy barátnőt, csak azért mert kell neki valaki. Viszont arra nem gondolt hogy én nem tudom elengedni,őrülten szeretem és ez egy őrülten sok idő volt. Azt mondta nem tud többet várni. Most tényleg hagyjam menni? Meghalok ha pár hét múlva valaki mellett látom. Utolsó nap is azt mondta hogy szeret, de letiltott... Miért húzta eddig ha tudta hogy nem tud visszajönni???

Segítsetek légyszi mit tehetnék vagy hogy felejthetném el! Lehetetlen... Ez nem olyan, mit ezelőtt...

Ne gondoljátok hogy ilyen nagyon őrült vagyok, én nem hittem, ő mondta hogy a barátnője vagyok, és éjjel nappal (szó szerint) velem volt, sokkal szorosabb is a kapcsolatunk mint egy pasi és barátnője között..

Nem tudom elengedni. Épp haldoklom, mit tehetnék??? Segítsetek légyszi, tanácsok vagy valami... kikészülök...



2014. jún. 29. 13:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A letiltás persze csak jelképes dolog, tudom a mobilszámát (sms) e-mail címét, mindent, nem csak skype és facebook.

De nem tudom hogy kezelhetném ezt az egészet. Azt hiszem nekem ő volt a Nagy Ő :(

2014. jún. 29. 13:45
 2/12 anonim válasza:
A fiú tudja,hogy így érzel iránta? Lehet azért akarja befejezni mert már enm szeret és ezzel az indokkal könnyebb megmagyarázni mindent...bármi lehetséges
2014. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tavkapcsolat masfel evig? Orulj hogy eddig huzta.


Azt teheted hogy tovabb lepsz, es rajossz magadtol hogy ez marhara nem normalis.

2014. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Igen, tudja. És ő is szeret, az indok még érthető hogy miért szeretné abbahagyni, de miért ilyen későn. Pontosan tudja hogy hogy érzek iránta...

2. Nem a legkedvesebb, de legalább őszinte válasz. Köszi, lehet hogy igazad van. De nem hiszem hogy egyhamar tovább tudnék lépni...

2014. jún. 29. 16:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :(
2014. jún. 29. 16:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt nem lehetne (vagy nem lehetett volna) megoldás, hogy te is kiköltözöl külföldre hozzá? Ha ő tudta, hogy nem fog/akar hazajönni, nem mondta, hogy szeretné ha utána mennél, mert csak így lehet(ne) jövője a kapcsolatotoknak? Vagy egyszerre a nyakadba zúdított mindent, hogy nem jön haza és be szeretné fejezni a dolgot?
2014. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, tovabb fogsz tudni lepni. Majd szepen elmulik az amit most erzel.


Egyebkent meg nagy valoszinuseggel mar most talalt maganak valakit, csak neked nem mondta meg el.

2014. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ömm, most elég közfelháborodás fog következni, de 17 éves vagyok. Úgy volt, hogyha betöltöm a 18-at együtt lehetünk. Addig nem tehetünk semmit. Nem zúdította, lassan adagolta, de biztatott és kitartó volt, azt mondta várni fog...

Remélem nem igazolódik be az utolsó hozzászóló álláspontja. Abba körülbelül belehalnék, és szerintem tudnék is róla. Nem tudom, de eléggé kétségbe vagyok esve..

Nem akarom hogy vége legyen..

2014. jún. 29. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy 17 vagy. Akkor nem veletlenul hittel benne halal komolyan, hogy tavkapcsolat letezik es mukodik.


Sajnalom hogy csalodtal, de meg elotted az elet. Keress egy olyan sracot, aki ott van, es lehet vele normalis kapcsolatod, nem pedig egy tavkapcsolatnak nevezett nem letezo dolog. Tele van a vilag fiukkal, fel a fejjel.

2014. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen... Remélem tényleg találok valakit, de már elegem van. Azt mondják még most kezdődik, de már most nagyon szeretném abbahagyni. Épp most fejeztem be egy újabb hazug fiúval, akivel csak beszélni akartam, szörnyű ez a bizalomhiány is. Szerintem sosem lesz pasim.. Egy rakás szerencsétlenség vagyok

De kösz a választ

2014. jún. 30. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!