Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is elöfordul? (boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is elöfordul? (boldogságroham)

Figyelt kérdés

Nincs külön "érzelmek" kategória, úgyhogy ide írom.

Gyakran jön rám úgymond boldogságroham. Van, hogy eszembe jut valami pozitív esemény a múltból (koncert, esküvö, ilyenek), valaki, aki számomra fontos (párom, távollévö barátok) vagy valami egészen apró dolog (klassz zene, séta, napsütés), és hirtelen rámtör egy nagyon erös boldogsàghullám, mintha a lelkemnek lenne orgazmusa. Tegnap csak feküdtem és mosolyogtam percekig, mikor eszembe jutott, milyen jól éreztem magam az unokatesóm esküvöjén tavaly, milyen szèp idöszak volt.

Máskor egy jó zene és a késö öszi napsütés hatására nem bírtam nyugton maradni, és körbetáncoltam a szobát.

Ami még furcsa, hogy álmomban is élek át hasonlót, vagy közvetlen ébredés után. Vannak különleges álmaim, amikben végigkísér ez az érzés. A legutóbb egy gyönyörü erdöröl álmodtam, ahol a fák majdnem az égig értek, és ahogy haladtunk beljebb, úgy váltakoztak az évszakok. Meg különleges, kihalt és sosem élt állatokat láttunk. Az egyik elefánt hatalmas volt, de olyan nyugalmat árasztott a tekintete, felerösítette bennem ezt az érzést mégjobban. Apukám mondta, hogy az erdö mélyén óvatosnak kell lennünk, mert ott laknak a varázslatok.

Na de elkalandoztam. Szóval, mi lehet ez az érzés? Olyan, mint amikor szerelmes vagy (pillangók vannak a hasadban), de sokkal intenzívebb.


Élt már át valaki hasonlót?


20l


2014. szept. 22. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
velem is szokott ilyen lenni. a legkisebb apróság is nagy örömöt okoz néha. de csak ébren, az álmaim általában elég borzalmasak. szerintem örülj neki hogy ilyen vagy:) amúgy nem hinném hogy ez nagyon különleges dolog
2014. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az itt olvasottak alapján te egy fantasztikus lelki világú ember lehetsz. Gratulálok. Lehet, hogy sokkal több van benned, mint amiről eddig tudtál. Javasolni tudom a rendszeres meditációt. Az még jobban felerősíti ezt. Én nagyon szeretek meditálni, főleg amióta Gunagriha egyik előadásán voltam és ott javasolt egy meditációs technikát. Azóta mindig érzem, hogy egy melegség és öröm tölti el a testemet meditáció közben.

Nap közben is szoktam hasonlót érezni, mint te csak még nem ilyen intenzíven. Olyankor úgy érzem, hogy szétrobbanok az energiától és ez nagyon remek érzés.


Áldás, szeretet és béke legyen a lelkedben.

35F

2014. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat :)


A meditációt pedig ki fogom próbálni.

2014. szept. 23. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem csak egyszer fordult elő spontán módon egy fiú jelenlétében, akit azelőtt sosem láttam. Erre élénken emlékszem azóta is, utána az életöröm, életenergia még napokig bennem volt. A színek élénkebbek voltak az utcán, az illatok frissebbek. Mélyebben éltem meg a jelent.


De a figyelmem irányításával tudom változtatni a belső állapotomat, erre nem rég jöttem rá.


De te nagyon boldog életet élhetsz, ha még az álmaid is boldogok. Én is szeretnék ilyen boldog, színes, kedves álmokat. Mesélhetnél róla, hogy neked miért ilyen könnyű ezt az állapotot elérni. Mármint mennyire tudatos a folyamat.

2014. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!