Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez más lányoknál is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez más lányoknál is így van?

Figyelt kérdés
Szombaton az egyik lánybarátommal ízlelgettük a pálinkát,mert kiakartuk próbálni de nem rúgtunk be.Megittunk 3 felest én amúgy többet nem is bírtam volna.A lánynak viszont olyan jó kedve lett hogy az ölembe ült és adott egy csókot,aztán elkezdett nevetgélni.Én már kicsit szédültem szóval többet nem is ittam.Eddig nem is tudtam,hogy a pálinkának ilyen hatása van.Nagyon tetszik a lány,kár hogy csak barátok lehetünk.Egyébként nincs most neki pasija.Nagyon meglepődtem mikor megcsókolt.Amúgy 16 évesek vagyunk.

2014. szept. 22. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a pálinka sok más tini lányból hasonló viselkedést vált ki. Piásan megszünnek a gátlások, ezért mer olyat tenni, amit józanon nem merne. Valszeg tetszel neki. Miért nem lehettek együtt mint pár?
2014. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak légy férfi hívd el valahova és csak határozottan :) mond neki hogy szeretnél találkozni kettesben vagy meghívnád egy valamire, a fantáziádra van bízva :) és az már randi :D
2014. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Azért mert nagy a távolság.

Ez ilyen "távkapcs" jellegű.Csak barátok vagyunk facebookon skypeon és viberen folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.Nem lehetünk egy pár,de legalább valakiben megbízhatok,nem úgy mint a gyökér haverjaimba.Olyan 170-180 km van köztünk,szóval elég ritkán találkozunk.

2014. szept. 22. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert ha a haveroddal csinálod ugyan ezt, az is az öledbe fog ülni és megcsókol, szóval csak óvatosan a pálinkával!
2014. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van sokaknál :D
2014. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval a pálinkával azt is el lehet érni,hogy esetleg szexeljünk? :D Nem azért nem vagyok olyan!Szeretem őt és nem szeretném elrontani a barátságot.Ölelés,puszi nekem bőven elég tőle.Az első mondatot ne vegyétek figyelembe.
2014. szept. 22. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
a szex nem rontja el a barátságot....
2014. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!