Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbeszéltem egy randit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem egy randit egy sráccal kb 2 hónapja, de nem jött el. Ezután én töröltem az ismeröseim közül. Ma újra bejelölt. Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelöld vissza, téged nem érdekel, hogy most mi lesz ebből? :DDD
2014. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán :D
2014. szept. 22. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
vissza nem jelölném, ne nézzen már palimadárnak...
2014. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elfelejtette, hogy ti már ismerkedtetek és ezért jelölt be újra, hogy próbálkozzon.
2014. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg?Velem is történt ilyen.
2014. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne jelöld vissza! Inkább tiltsd ne lássa a profilod.
2014. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5ös: elég bonyolult, dióhéjban csak annyi, hogy egy haverjával akartam összejönni, de abból nem lett semmi, aztán megismertem öt, és elég jófejnek tünt, bár barátságtól többet nemigen akartam volna..
2014. szept. 22. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem azt csinálta a pasi, h megbeszéltünk egy randit, nem jött el. Utána töröltem. Eltelt pár hét, megint elkezdtünk dumálni(ő kezdeményezésére), majd mikor megbeszéltünk volna egy újabb időpontot, kiderült, h végig hazudott, csak lefeküdni akart volna.
2014. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyanítom nálam is hasonló dolog lehet a háttérben..
2014. szept. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!