Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes leszek rá? Még 364...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes leszek rá? Még 364 napom van, hogy olyan izmos testem legyen, amivel esélyem nyílik barátnőt szerezni.

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen út számomra,jelenleg kritikán aluli a testem,de van 1 évem,hogy ezen változtassak.Tudom,hogy sok lány már megelégszik azzal a külsőt tekintve,hogy a fiú izmos,kidolgozott,kisportolt alkattal rendelkezik,amire jó rá nézni,ami felizgatja őket.Na meg legyen valamivel magasabb náluk(én 190cm vagyok,ez nem gond).Szóval a férfias külső.Még 364 napom van ennek elérésére,különben...
2014. szept. 23. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt sokat lehet izmosodni, ha ez a kérdés.
2014. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miert,jövőre megsemmisül a Föld vagy miaf**sz?

Utana nincs elet?

2014. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy év alatt még az is sokat tud fejlődni akinek egyébként a genetikai adottságai is kritikán aluliak :) Úgyhogy lehetséges.

Egyébként nyilván testépítésre gondolsz tehát súlyzós edzés ÉTREND stb? Mert akkor simán. Bárki kigyúrhatja magát manapság minden itt van a neten, éppen csak a kajáért kell elmenni a boltba.

2014. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze!Olvasd el a Sárga Kapszulát,abban sok jó tanácsot találsz!
2014. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Pont lesz@rom képes leszel-e rá. Nem érdekelnek az olyan lelki sérült idióták akik másoknak akarnak mindenáron megfelelni. Szerintem ha valaki mozog, sportol azt önmagáért tegye. A lányok közül se mind a testbe lesz szerelmes. Amúgy nem tudok róla, hogy vége lenne a világnak egy év múlva, sóval jó eséllyel semmi jelentős nem fog történni max a te életedben, megsúgjam ennek mekkora hatása lesz az emberiségre? A hatásvadász befejezésed csak megerősít benn, hogy egy kerék abban az agyban nem úgy forog ahogy kéne.
2014. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Épp írni akartam, hogy ne csaj miatt akarj már izomtibi lenni. Attól, hogy nem vagy izmos, még szedhetsz fel csajokat.. Max az önbizalmad lesz nagyobb, illetve "verhetetlennek" érzed majd magad, mint a legtöbb.

Hagyd a fenébe, inkább b..zd el másra a pénzedet vagy a szüleid pénzét..

2014. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Ha van sok cash kajára, és van kitartás akkor meg tudod csinálni. Én is nő miatt kezdtem el edzeni aztán már a napjaim részévé vált, és egyre jobb volt magamon látni a fejlődést.
2014. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mentalitásoddal van a baj.
2014. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!