Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a szerelmem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a szerelmem. Mit tennél a helyemben, ha hazaérvén egy nehéz nap után nem lenne aki átölel, akivel összebújtok és megvígasztaljátok egymást?

Figyelt kérdés

Különleges kapcsolat volt a miénk, minden nap végén összebújtúnk és megbeszéltük kinek milyen napja volt. Hiányzik, mert ő mindent tudott rólam. Ő olyan volt nekem, mintha a másik felem lett volna, de sajnos egy rajta kívülálló dolog miatt el kellett utazniuk nagyon messzire, kb 2-3 évre. Úgy beszéltük meg, jogy a távkapcsolat baromság lenne, tartsunk addig szünetet és legyünk barátok, és ha hazajön folytatjuk. Ennek ellenére minden este ír egy üzit, hogy hiányzom neki és hogy szeret. Ő is hiányzik nekem nagyon, nem tudom kihez bújjak oda minden nap végén, és mondjam el ami aznap történt velem.

17/L


2014. szept. 23. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos fel kell dolgozni és azt kell mondjam, a srác a kis üzeneteivel nem könnyíti meg a helyzeted... Engedd el, ha igazán szeret visszajön
2014. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból, de: nőj fel. Ne légy naiv, az élet durva dolog, nem egyszer leszel egyedül. Ilyen instabil, ragaszkodó énnel depressziós leszel. Persze nehéz meg minden: mit mondjon az, aki sosem tapasztalt hasonlót se?
2014. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy plüssmacihoz.

ez hülyeség, ha annyira szeretitek egymást, a kapcsolat a távot is kibírja.

2014. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi most távkapcsolatban vagyunk, de sosem merült fel, hogy úgy fejezzük be a kapcsolatunkat, hogy ki se próbáljuk, milyen így. Persze nagyon nehéz, nincs kihez hozzábújni, nincs kit megölelni, semmi fizikai. De meg lehet oldani. Mi minden este skypeolunk, nem csak beszélgetünk, hanem együtt hallgatunk zenét, együtt nézünk filmet, illetve játszunk online. Nem azt mondom, hogy így nem hiányzik. Rohadtul hiányzik, sokszor sírva alszom el. De nem vinne rá a szívem, hogy amiatt szakítsunk, mert nehéz.

Szerintem nyugodtan skypeoljatok, de ne arról szóljon midnen, hogy mennyire hiányoztok egymásnak, mert az nem jó. Inkább mondjátok el egymásnak mi történt veletek, mit láttatok, beszélgessetek, mintha itthon lenne. Próbálj erős maradni, ne engedd el magad!

17/L (én külföldön 1 évig, barátom otthon)

2014. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, van ennél sokkal rosszabb "távolság" is (itt nem a távolság a lényeg, lehet valaki 20, vagy 100 000 kilóméterre, ha nem láthatod).


17 évesen még nagyon sok van előtted, és valószínűleg nem emellett a srác mellett fogsz megöregedni. Ettől függetlenül természetesen rossz lesz még egy darabig, hogy nincs melletted, de próbáld meg elfoglalni magad! Legyél minél többet a barátaiddal, családoddal. Ha nagyon magadba fordulsz, akkor könnyen elveszítheted még azt is ami most még itt van, és ezen a lejtőn elég egyszer elindulni.

2014. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!