Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, h valaki (én) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h valaki (én) nem képes a szerelemre?

Figyelt kérdés

Találkoztam, ismerkedtem sok fiúval később férfivel életem során.

Volt dögös,nagyképű,bunkó

dögös,kedves,művelt

gazdag,öntelt

szegény,öntelt

gazdag,szerény

okostojás

egyszerű lélek

poéngyáros

flegma

szürke kisegér


persze nem azt jelenti,h mindegyikkel lefeküdtem :D

de ismerkedtem velük, voltak egészen lbüvölőek is köztük, de tényleg. Az összes ismerősöm oda volt értük, én is kedvelétem őket de szerlemes még sose voltam.

Jártam egy pasival (okostojással) majdnem egy évig. Éreztem,hogy szeretett, mondta is. Én magát a szót,hogy: SZERETLEK sose mondtam neki, de ha együtt vagy valakivel 1 évig joggal gondolhatja,hogy te is így érzel. Nso nem éreztem így. Nem járt folyton ő az eszemben, ha lefeküdtem vele élveztem mert iszonyat jó volt az ágyban, de egy ismeretlennel is ugyanígy élveztem volna ha ügyes.

NEm vert gyorsabban a szívem, amikor megláttam, tehát röviden: A szerelem leghalványabb jelei se jelentkeztek nálam. Pedig tényleg egy elbüvölő pasi volt(bizonyára még mindig az)


21 hónapig jártam Mr. Dögös,kedves,művelt-el, aki tényleg minden nő álma. Egyetemista volt, mellette dolgozott és még így is sok időt szánt rám. Ő is szeretet, utazgattunk a világban (Amerika, Olaszország, Görögország) a szex vele is fergetes volt, de szerelem... na az nem volt.


Tinédzserként jártam flegmával és szürke kisegérrel, és még az a "tinédzser szerelem" se volt.

És nem, nem vagyok leszbikus ezt bizton állíthatom. A férfi testért odavagyok. És a lelkük is eltud varázsolni, le tud nyűgözni, de szerelmet ébreszteni... azt nem tud.


Szerintetek mi lehet a baj?


28 éves vagyok, lehet kissé munka mániás, de azért nem annyira :)



2014. szept. 23. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az hogy te sose ismerkedtél rendes sráccal.
2014. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Szia na a Motorost kihagytad lehet itt a megoldás

én elvinnélek motorozni ha belém nem is de a motorozásba beleszerelmesednél :-o :-)

de sztem én belém is kicsit

na hogy döntessz

ha van kedved levelezni irj puszika

2014. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De kedves első ismerkedtem.

Okostojás és Mr. Dögös,kedves,műveltről le is írtam,hogy azok voltak

2014. szept. 23. 12:07
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm második kedves válaszod, de nem ismerkedési szándékkal vagyok itt :D

motoros még valóban nem volt,de egy autómániás igen. Bár vele csak 1-2 hétig ismerkedtem, nem jártam.

2014. szept. 23. 12:09
 5/16 anonim ***** válasza:

"persze nem azt jelenti,h mindegyikkel lefeküdtem :D "


És ha igen, akkor mi van?

2014. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ismerek én is ojan lányt akit a munkája éltet bár ő már most 34 és találhatna magának pasit meg nagyon jo is az ágyba de még nem akar
2014. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy leírtad.... Én nem láttam a rendes szegény srácot, de a gazdag minden válfaját igen. Nos hol ismerkedtél te rendes fiúkkal?
2014. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyesmiről, de én ezt el sem tudom képzelni, hogy tényleg így legyen. Nem csak arról van szó, hogy nem ismered fel az érzést, vagy másképpen cimkézed fel? Hogy nem azt nevezed szerelemnek, amit más, vagy akár azt, hogy túl nagy elvárásaid vannak ezzel az érzelemmel szemben?


Én már ovis és kisiskolás koromban voltam először szerelmes. Mondhatjátok, hogy az nem is az volt, pedig igen. Sőt, szerintem az az igazi, őszinte szerelem, amit akkor érez az ember, még nem játszik be a pénz, a szex, meg egy csomó minden, ami csak rontja a dolog minőségét.


Kérdező! Te nem voltál szerelmes kiskorodban? Nem érezted, hogy valaki különleges, és szeretnél közelebb kerülni hozzá? Bármit is tesz, tetszik neked, szinte bárhogy is viselkedik, te csodálattal nézel rá? Ha esetleg nem voltál, az furcsa lenne nekem, mert én azt gondoltam, hogy mindenki átéli ezt. Ha meg voltál, akkor csak emlékezz vissza az érzésre, és keresd meg, hogy mi gátol meg benne, hogy megint átéld!

2014. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Szimplán az, hogy ma már a képzettebb, munkában sikeresebb nők a férfiakhoz hasonlóan versenyképesek gazdaságilag is, ezért kevésbé tudnak csodálni egy családjáról gondoskodó férfit, mivel már ehhez is nagyban hozzájárulnak.


Emiatt ilyen nőnek a férfi nem jelent olyan erős támaszt, illetve az ilyen autonóm nőt a férfi is kevésbé érzi birtokolhatónak. Szerelmet fordíthatnánk úgy is, hogy a nő nagyon erősen akar egy férfihoz tartozni, a férfi pedig a nőt birtokolni.


Ha összeomlana körülötted a világ pl. háborútól, természeti vagy ipari katasztrófától, akkor talán te is vágynál egy erős férfi gondoskodására, és ha éreznéd önzetlenségét, önfeláldozását, az talán szerelmet ébresztene benned.


37F

2014. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hetes....

te vagy a szokásos gyakori rinyap*na. Olvasel kérdésemet mégegyszer. Köszi!

2014. szept. 23. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!