Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, h valaki (én) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h valaki (én) nem képes a szerelemre?

Figyelt kérdés

Találkoztam, ismerkedtem sok fiúval később férfivel életem során.

Volt dögös,nagyképű,bunkó

dögös,kedves,művelt

gazdag,öntelt

szegény,öntelt

gazdag,szerény

okostojás

egyszerű lélek

poéngyáros

flegma

szürke kisegér


persze nem azt jelenti,h mindegyikkel lefeküdtem :D

de ismerkedtem velük, voltak egészen lbüvölőek is köztük, de tényleg. Az összes ismerősöm oda volt értük, én is kedvelétem őket de szerlemes még sose voltam.

Jártam egy pasival (okostojással) majdnem egy évig. Éreztem,hogy szeretett, mondta is. Én magát a szót,hogy: SZERETLEK sose mondtam neki, de ha együtt vagy valakivel 1 évig joggal gondolhatja,hogy te is így érzel. Nso nem éreztem így. Nem járt folyton ő az eszemben, ha lefeküdtem vele élveztem mert iszonyat jó volt az ágyban, de egy ismeretlennel is ugyanígy élveztem volna ha ügyes.

NEm vert gyorsabban a szívem, amikor megláttam, tehát röviden: A szerelem leghalványabb jelei se jelentkeztek nálam. Pedig tényleg egy elbüvölő pasi volt(bizonyára még mindig az)


21 hónapig jártam Mr. Dögös,kedves,művelt-el, aki tényleg minden nő álma. Egyetemista volt, mellette dolgozott és még így is sok időt szánt rám. Ő is szeretet, utazgattunk a világban (Amerika, Olaszország, Görögország) a szex vele is fergetes volt, de szerelem... na az nem volt.


Tinédzserként jártam flegmával és szürke kisegérrel, és még az a "tinédzser szerelem" se volt.

És nem, nem vagyok leszbikus ezt bizton állíthatom. A férfi testért odavagyok. És a lelkük is eltud varázsolni, le tud nyűgözni, de szerelmet ébreszteni... azt nem tud.


Szerintetek mi lehet a baj?


28 éves vagyok, lehet kissé munka mániás, de azért nem annyira :)



2014. szept. 23. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki egy kockával,na ott lesz majd szerelem
2014. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az:D
2014. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

van ijen

nekem is van egy 48 éves ismerősöm nő

aki már volt sok pasival de egyse fogta meg igazán

ahoz képest te még fiatal vagy

amugy nem maradsz le semmiről az életben

pasik bulik nyaralás mindened ugyanugy megvan csak a szerelem nincs

na és hidd el ez még mindig jobb mintha vagy 20 szerelmed lett volna és mind után sirnál heteket

na ebből kimaradtál irigylünk is emiatt

fel a fejjel éld az életed

2014. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11#es kockával? :-o :-(

mért nem egy hasáb burgonyával vagy uborkával?

nagyon okos vagy :-o :-( :-P :-P

kérdező filmszinészek se jöttek be neked vagy énekesek stb? :-o :-)

2014. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
9-es lehet,h igazad van... de akkor inkább nem is akarok szerelmes lenni :D
2014. szept. 23. 12:51
 16/16 A kérdező kommentje:
14-es bejönni bejönnek. Nem erről van itt szó. A rajongás és a szerelem nem ugyanaz(gondolom)
2014. szept. 23. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!