Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (lányok)! (? ) rövid haj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (lányok)! (? ) rövid haj?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz ha egy lánynak rövid a haja? Nekem az es mindenki mondja hogy növesszem meg, közben meg azt is mondják, hogy ez sokkal jobban áll a hosszúnál. Ne fél centisre gondoljatok :) +fufru. Nekem ez jobban tetszik. Hallgassak rájuk? ://
2014. szept. 23. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemtudok így válaszolni, egy képről jobban meg lehetne mondani.
2014. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön egy jól megcsinált rövid haj, ha az illik az adott lányhoz. Kép nélkül nehéz, de biztos jól áll :)

20F

2014. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy neked tetszik olyan legyen:)
2014. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a rövid haj, legyen nőies szép hosszú. (Bár tudom valakinek nem nő azért rövid.) F21
2014. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, de általánosságban jobban szeretem a legalább vállig/hátközépig érő hajat.
2014. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Képet nem rakok fel, elég paranoiás vagyok, ki tudja ki látja... :D

Jó oke csak megkérdeztem pár fiút és mindegyikük (szerintem sztereotipikusan) azt mondta hogy jobb a hosszúúúú haj :/

Amúgy semmi extra, hátul pár centisre van vágva, baloldalt elöl meg van egy kb állig erő fufrum

Brühühühüüü! Akkor aggszüzen halok meg ;)

2014. szept. 23. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
kevés lánynak áll jól, nem tudom így látatlanban megmondani hogy mit tegyél
2014. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

és ha nem tetszik a fiúknak a rövid haj megnöveszted? nevetséges...olyan legyen a hajad ami neked tetszik

(nekem is rövid:))

2014. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem! Sporthoz sokkal praktikusabb :D úgy kell nekik ha ok a nemegyuttletre a rövid haj :D előre rövidhajú csajok!
2014. szept. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!