Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felek?! ( tobbi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felek?! ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Eloszor is neharagudjatok hogy ide irom, de itt tobben vannak es remelem valaki segit , mert mas kategoriaba is ki irtam mar , de valaszt nem kaptam :( Az lenne a problemam , hogy vert hanyok, mindenem nagyon faj! A gyomrom mindig ! szur a mellkasam, a szivem is faj, az egesz testem.. voltam mar rengeteg vervetelen , de az orvos egyszeruen nem valaszol ha kerdezem hogy mi a bajom ..mar voltam 4 kulonbozo orvosnal, de azt mondta az egyik hogy minden rendbenn, de lattam rajta hogy hazudik ! Ezekkel a tunetekkel mi lenne rendben! kerem ha valaki tud segitsen nagyon felek es nem tudom ez minek a tunetei lehetnek ! hibakert elnezest kerek , angol a billentyuzetem!
2014. szept. 23. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ambuláns lap ?

2014. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 L :) Csak a vervetelrol kaptam meg a papirokat de abban sincs benne minden :/
2014. szept. 23. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
gyomor/tüdő tükrözés ...stb volt ? )(lehetetlen, hogy csak vérvételeken vettél részt ilyen panaszokkal
2014. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam gyomor tukrozesen, de arra is azt mondtak hogy minden rendben es semmilyen gyogyszert nem kaptam :((
2014. szept. 23. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hihetetlen, hogy csak vérvételen voltál, ha vért hánysz irány a kórház, az jót nem jelent. Nem tudom milyen az anyagi helyzeted, de próbálj meg elmenni magánrendelésre. A közgyógyellátás sajnos olyan amilyen, van tapasztalatom,ha fizetsz meggyógyítanak.
2014. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint irtam nem csak vervetelen ! :) Az egyik orvos azt mondta a gyomor tukrozesen hogy semmibaj , a masodik orvos meg hogy juj valami baj van stb, aztan ujra mentem hozza vizsgalatra de nem mondjak meg mibajom..
2014. szept. 24. 00:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem mond semmit, lehet fogalma sincs azért. Próbálkozz magánrendelésre vagy másik kórházban.Egy ismerősömnek hasonló tünetei vannak, autoimmun betegsége van, a szervezete saját maga ellen dolgozik. Ő nem mer abba a kórházba menni ahova tartozik, mert nem csinálnak vele semmit és hazaküldik.
2014. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!