Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit küldjek neki Amerikába?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit küldjek neki Amerikába? Még nem találkoztunk. (többi lent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal a neten. Amerikában él én pedig Magyarországon. Érdekes, de egymásba szerettünk, mindennap skypeolunk es beszélünk. Szeretnék küldeni neki egy csomagot, de nem tudom igazán hogy mit tegyek bele. Gondoltam arra hogy egy plüsst a parfümömmel befújva, esetleg egy rajzot üzenettel, fényképet magamról...és itt elakadtam.

Kérlek segítsetek!


2014. szept. 24. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

ó mami.

megéri ez neked?

2014. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kinder tojást az ott be van tiltva. XD
2014. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldhetsz italt, csokit, esetleg olyan kaját ami ott nincs.... most más nem jut eszembe. :/
2014. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem irigyellek, hosszútávon egy ilyen kapcsolatot fenntartani... (mondom én xD)


- ehhez mit szólsz? [link]

- HD videó rólad - a skype hívásminősége és a webcam képe gyakran kritikán aluli

- valami kézzel készült apróságot nem tudsz neki? Egy csomózott karkötőt pl. kis kézügyességgel meg lehet oldani: [link]

- én ezt a parfümös-plüssös dolgot annyira nem erőltetném. Az a nagy, büdös krumplis tészta, hogy legtöbb lánynak van egy hadseregnyi plüsse. És a legtöbb, csak a port fogja. Akkor van értelme a plüssnek ha:

A: valamiért különleges, a lányra emlékeztet, szinte beugrik a kosaradba, hogy vidd el neki

B: pontosan tudod, hogy olyat szeretne

C: van egyezményes plüssötök

- de ugyanezt lehet elérni egy jól irányzott nyaklánccal vagy karkötővel: az ember lánya gyakran hordja, jobb esetben le se veszi. (Én a pasim egyik nyakláncát hordom, khm, mérsékelten illik bele a stílusomba, de története van :D)

- kajának nézz utána, hogy egyáltalán mit engednek át a vámon. Ha átengednek csokit, akkor az szilvás Stühmer elég jó cucc.

- amúgy: te csajod, te tudod, hogy mi érdekli. Pl. ha konyhatündér típus, "meghívhatod" romantikus vacsorára: termelői fűszerpaprika + gombapörkölt recept (azt általában szokták szeretni a külföldiek) + gyertya a webcamod mellé. Légy kreatív!

2014. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!