Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó szinglinek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

Dobtak. Hiába győzködöm magam, h nem kell nekem senki, vágyom egy társra, akihez odabújhatok, valakire aki támogat, aki motivál, akiért úgy érzem, érdemes felkelnem reggelente. Mondjatok nekem pár dolgot, hogy miért jobb/miért jó szinglinek lenni, lécci.

21/L


2014. szept. 24. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
3 évnyi tapasztalattal a hátam mögött mondom: nem jó. nagyon szar.
2014. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha teljes magányban akarsz élni akkor jó. Amúgy semmi másban.
2014. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"Szabadság!!!!"
2014. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
egyetlen okot sem találok, hogy miért lenne jó :/
2014. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
nem csalnak meg, nem hazudnak neked, nem vernek át, és nem hagynak el. bőven elég ok.
2014. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném, hogy jó szinglinek lenni. Maximum akkor, ha az ember egy rossz kapcsolatból száll ki.
2014. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen válaszokra számítottam. :D Én az előző kapcsolatom előtt szerettem szingli lenni, de már nem tudom felidézni hogy miért.
2014. szept. 24. 14:08
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
100%

sok dologban jó azért....

az ember egyedül sokkal jobban megismeri önmagát, csak saját magának tartozik számadással, felelősséggel, nem kell egyeztetni, alkalmazkodni, lehet csapongani, bandázni, kimaradozni, ezer oka van.

Persze jó párkapcsolatban is és egy részét lehet ott is, de azért vhogy mégiscsak más.

2014. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

a singliség nem azt jelenti h egyedül vagy

az egy életforma !

ha egyedül vagy éppen két párkapcsolat között akkor nem vagy singli

csak éppen nincs pasid/csajod


a singli

van sok barátja ismerőse munkája karrierje

eljár ide oda buli művészet egyebek

tudatosan nem keres párt mert úgy érzi magát jól ahogy van

a szexet alkalmi vagy hosszabb távú szexkapcsolatban éli ki

ehhez választ életteret

2014. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Férfiaknál ez más. Én egy több éves kapcsolat után most jól érzem magam egyedül, nem is kell most senki. Nem azért, hogy most akkor minden csajjal összefekszek és kiélem magam, csak egyszerűen szeretnék egy kis nyugit, amit egy kapcsolat könnyen megtör. Emellett pedig olyan terveim vannak, aminek keresztbe tudna tenni egy barátnő indirekt módon. Ha beleszeretek, akkor valószínűleg ezeket nem tenném meg, úgyhogy inkább másra koncentrálok most. Ami pedig most fontos, jobban érdekel, mint az, hogy legyen egy barátnőm.
2014. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!