Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem hívott el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem hívott el?

Figyelt kérdés
Az egyik egy kedves lány ismerősöm családja rendes egy összejövetelt, ahol megünneplik a családjuk fennállását. Az anyja mondta neki, hogy egy embert meghívhat. Ez végül én lettem és nem a barátja. A legjobb barátjának, viszont akkor miért nem a fiúját hívta el? Nem ő élvez ilyenkor prioritást? (Én már egy ideje többet érzek a barátságnál.)

2014. szept. 24. 18:22
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy veled jobban erzi magat es ezert hivot el , es szerinted o is tobbet erez mint baratsag? Beszelgetetek mar errol?
2014. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még a nyár folyamán szóba hoztam, hogy én többet érzek. Ő erre azt válaszolta, hogy nem szeretne elveszíteni, nem utasított el, viszont nem is ugrott a karomba.
2014. szept. 24. 18:29
 3/5 anonim válasza:

Vagyis nem mondta hogy nem szeretne semmit ami jo jel ! 1)Ne nyomuj ANYIRA meg van pasija foleg ne a pasija elott.

2)Probaly vele egyuttolteni minnel tobb idot.

3)Ha elmesz erre a "bulira" utana mond neki hogy nagyon jol erezted magad vele.

Ha gondolod irj privatban tudunk beszelgetni es m,egprobalok segiteni :)

2014. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ahol megünneplik a családjuk fennállását.


honfoglaló magyarok?

2014. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, betelepített besenyők!:D
2014. szept. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!