Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a megállapít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a megállapításhoz? Igaz lehet? "ismert tény, hogy az ilyen jellegű abúzusok viszonylag gyakoriak a tábori, kollégiumi, egyetemi-főiskolai közegben"

Figyelt kérdés

Egy a témával foglalkozó szakember állítja.


Szerintetek ez lehetséges? Ennyire rossz lenne a helyzet?

Igaz, mindenhol előfordulhat.


Egyetemisták esetében sokkal inkább előfordulhat buliból hazafelé.


Táborban még csak-csak.


A mostani esettől elvonatkoztatva írom.


Kollégiumban?


Már csak azért is nehéz, mert vékony falak, szinte mindig sokan vannak, szöges ellentéte az éjszaki kihalt utcának.


Ez az egyik, a másik meg, hogy a kollégiumban kollégisták vagy más egyetemisták vannak (vendégként).


Oké, ők is tehetik, de szerintem mindenki érti mire gondolok.


Nem kaszárnya, nem börtön. Az egyetemisták élete éppen, hogy nagyon szabad, laza.


Kollégiumban, egyetemista közegben inkább előfordul meggondolatlan szexuális kapcsolat, részegen lefekszünk, utána megbánjuk. Vagy esetleg többes szex. Vagy ilyen-olyan kavarások.

De nem erőszak.


És nem azért, mert intelligens (már ha az) férfi nem erőszakol meg.


Nehéz körbeírni, de szerintem mindenki érti mire gondolok.



2014. szept. 1. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Mostani esettől elvonatkoztatva: Úgy értem, hogy nem az ELTE gólyatáborbeli ügyre értem.
2014. szept. 1. 20:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Le vagy maradva,ez így igaz
2014. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen ELTE gólyatábor ügy van most? Valaki felvilágosítana?
2014. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lelőném.
2014. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Éppen azt írtam, hogy ettől elvonatkoztatva.


Hogy lelőnéd? Oké, csak nem ez a kérdés.

2014. szept. 1. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja jó bocs. :D De hát mit is írhatnék én teljesen egyetértek veled és szerintem az a szakember hülyeséget beszélt. Azért mert egyszer-egyszer előfordul ilyen helyzetekben is erőszak még nem jelent semmit.
2014. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemi erőszakért kínhalál. :)


Amúgy az állítással nem értek egyet.

2014. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy értelmezzük a szakember szavait. A szexuális abúzus egy igencsak tág fogalom, nem csak a közösülést értik alatta, ha jól tudom. Ha így nézzük, akkor akár igaza is lehet.

A kollégiumról: a sokan vannak nem minden kollégiumra igaz. Ahol én laktam, rengetegszer előfordult, hogy órákon keresztül csak 1-2 ember lézengett az adott emeleten.

A vastag falakról: pl. egy jól irányzott ütés az elején és egy nyikkanást sem hall senki.

Ezzel persze egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy rettegjen minden kollégista, mert ott napi szinten erőszakolnak meg valakit. Inkább csak azt, hogy akár ott is előfordulhat ilyesmi.

2014. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!