Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélendő el egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélendő el egy értelmes, független és csinos fiatal lány, aki néhanapján idősebb urakkal múlatja az időt?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi megvetendő nincs benne, és igazából senkinek semmi köze hozzá. A lány meg szinte vállalja magát, vidám képeket tesz közzé ezekkel a milliomosokkal.
2014. szept. 25. 00:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nézd, egy nőnek mindig ott lesz az az út, ami a pasik számára nem járható. ha nem megy, hát szétdobom a lábam, és majd akkor abból élek. elítélendő. el ítélem. de én soha nem éreztem ezt, és nem kísértett végig. egy nőt igen. egy kolléganőm mondta, amikor elvált, hogy ha nagyon nincs más, hát akkor majd ezt bevállalja legfeljebb. és csak néztem rá, de azt hiszem értette. utána vagy tízszer mondta, hogy ehhez soha nem lenne gyomra. inkább menne utcára. nem tudom. aki már ezen elgondolkozik, azt már megette a fene...
2014. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

kedves 9-es , és még akik hasonlóan azt gondolják, a nőkből elveszett az "érték". csak egy sztori, mellékesen. a nőkből nem veszett ki az érték, már a férfiak is jócskán kevésbé tisztelik őket, és szinte már szóba se állnak egy nővel, ha a harmadik randin sincs szex. ez van. többször előfordult már velem, hogy kiröhögtek, vagy épp leszóltak, azért mert azt mondtam én nem óhajtok szexuális kapcsolatot folytatni olyannal, akibe nem vagyok szerelmes. persze nem ezekkel a szavakkal, de a lényeg érthető.

a "fizetős" lányokról meg azt gondolom, ha nem lenne kereslet, a kínálat se lenne ekkora, és ennyivel el is intéztem :D

2014. szept. 25. 02:16
 13/23 anonim ***** válasza:

az kap tiszteletet aki megérdemli,ez így működik mindenhol.

Aki magát nem tiszteli? mint ezek akikről szó van,meg az összes fajtabeli, az mit akar ?:D ezen most jót nevettem.


Normális nőkre nagyobb igény lenne szerintem.:))...csak a kínálat kisebb,meg silányabb.

2014. szept. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"a nőkből nem veszett ki az érték, már a férfiak is jócskán kevésbé tisztelik őket, és szinte már szóba se állnak egy nővel, ha a harmadik randin sincs szex."


a pasik egy része mindig is ilyen volt, régen is, amikor mások voltak a normák. nem hiába lépett félre akkor sem sok elhanyagolt feleség. volt kivel. ma már nincs ez, a randin simán céloznak rá, hogy mit szeretnének (gyors szex, aztán felejts el, vagy max még párszor ismételjük, ha jó).

van aki ilyen, és erre is talál partnert bőven. aki pedig nem csak kalandot keres, az tudja mi a dolgok rendes menete, és nem röhög ki, sőt, meg se említi a harmadik randin az ágyat, mind esetleges célt.


az meg, hogy a fizetős lányokra van igény... mindig is volt. ez nem értem milyen érv számodra. pár pénzes öreg perverz nyilván simán meghúz fillérekért (neki 10-20 ezer semmi), aztán örül, ha frissül a kínálat új csajokkal. nem vagy nekik más, csak emberi játékszer. de nem ez a baj. a baj az, hogy már magadnak sem jelentesz túl sokat. elfogadtad ezt, mert valami miatt rákényszerültél.


pedig egy nő attól nő, hogy ő mindig megfontoltabb, kordában tartja a férfit, és ha kell incselkedik is, de tudja hol a határ, mit szabad, és mit nem. a mai nők már ezt is kezdik elengedni, és a pasira bízzák. te pedig már rég elengedted sajnos. pedig az az igazi nő erénye, hogy tudja befolyásolni a férfit. és nem kihasználás céljából.

2014. szept. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én nem gondlom rólad, hogy egy utca lány lennél, amit Te csinálsz úgy hívják burkoltan "karier építés,kapcsolat szerzés (nem a párkapcsolatra gondlok)", Te nem értlemes vagy, hanem rafinált:).
2014. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy idősebbek, hanem hogy a pénzük miatt teszi szét a lábát. Ez prostitúció, mindegy hogy ragozod.
2014. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

húha én itt nem a 10-20ezres sarki lányokra gondolok, hanem akik több százezrekért mennek el egy-egy vendéggel, és külföldre járnak ki, megkeresve a havi pár milliót + ajándékok.

hogy őszinte legyek, ha nem lenne saját lakásom és autóm, akkor én is kipróbálnám, nincs ezen mit szégyellni. sőt, így is hogy megvan mindenem, eljátszottam a gondolattal, mi lenne ha.. hisz a külsőm megvan hozzá, és csak kipróbálnám maga az érzést, milyen pénzért szexelni, nem is magáért a pénzért. lehet kicsit beteges, de ez van.

2014. szept. 25. 18:41
 18/23 anonim ***** válasza:

És szerinted miért nem tisztelik a nőket?


"a "fizetős" lányokról meg azt gondolom, ha nem lenne kereslet, a kínálat se lenne ekkora, és ennyivel el is intéztem :D"


Mert egy szardarab vagy. A kínálat határozza meg a keresletet.


Utolsó mondatodból kiderült, hogy mekkora egy okádék vagy. Mi az anyádért sajnáltatod itt magadat, ha már azon is elgondolkoztál, hogy jó anyagi körülményke mellett is kuválkodnál? Nem kell azt csinálnod, így is az vagy. Már csak azzal is, hogy nem ítéled el ezt az életmódot.

2014. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nekem nincs jogom elítélni másokat. így nektek sincs. majd a jó Isten előtt számot vet mindenki.
2014. okt. 27. 13:18
 20/23 anonim ***** válasza:

Istennel jönni, hogy ő majd ítélkezik mindenki felett... ez a tipikus pótlék, mikor semmi értelmes érved nincsen.

Egyébként eleve nevetséges, még ha vallásos vagy hívő is vagy, tényleg azt hiszed, Isten tolerálná ha pénztért śzopsz?


Ennyire nem lehetsz kétségbeejtően ostoba.

2014. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!